Vymáhanie pohľadávok

Vymáhanie pohľadávok

90 % času v teréne

19.02.2016 | PATRIOT GROUP s.r.o. | patriotgroup.eu

Keď sa povie vymáhanie pohľadávok, mnohým možno prebehne mráz po chrbte. Spoločnosť PATRIOT GROUP, s.r.o. je slovenskou firmou, ktorá nespadá do kategórie “partička z posilky”, ale do skupiny šikovných, príjemných odborníkov – špecialistov nielen na vymáhanie pohľadávok, ale aj na ich správu, riadenie rizika, finančného poradenstva a kompletného právneho zastúpenie pri právnom dožadovaní sa nároku na vaše peniaze. Dlžník má dlh a veriteľ nárok na uspokojenie svojho nároku. Nejde tu o život, iba o peniaze.

 

Do zoznamu poskytovaných služieb spoločnosťou PATRIOT GROUP, s.r.o. patria ale aj ďalšie činnosti. Veľa klientov využíva preverovanie spoľahlivosti obchodných partnerov – napríklad nových odberateľov. Klientom sa spoločnosť snaží pomôcť predísť vzniku pohľadávok samotných. Dnes vám dokáže poradiť pri posudzovaní miery rizika vašich investícií, upozorniť vás na možné problémové subjekty a poskytnúť služby, ktoré môžete nájsť na webovej stránke  www.patriotgroup.eu.

 

Spoločnosť je s vami už pri vzniku obchodných vzťahov, dokáže za vás sledovať disciplínu dlžníka  ̶  splácanie jeho podlžnosti. Umožní vám naplno sa sústrediť na podnikanie a celú problematiku dlžníkov a pohľadávok prevezme na seba. Usmerňuje za vás komunikáciu s dlžníkom tak, aby viedla k čo najefektívnejšiemu plneniu jeho podlžnosti a ak nie je iná možnosť  ̶  veľmi úzko spolupracuje so špičkovou advokátskou kanceláriou a vedie za vás súdne a exekučné konania. Možno tvrdiť, že ide o expertov na zákony a zmluvné klauzulky.

 

Všetko vždy na úrovni, bez veľkých “bu-bu-bu” a najmä veľmi efektívne. Za tie roky, ktoré pôsobí na území celého Slovenska, spoločnosť nadobudla vysokú mieru autority  ̶  ak sa podarí dlžníka nájsť, v drvivej väčšine sa podarí aj pohľadávku aspoň čiastočne uspokojiť. Pri svojej práci sa drží hesla, že je veľmi dôležité klásť dôraz nielen na uhradenie pohľadávky, ale aj na zachovanie dobrých obchodných vzťahov klientov s ich odberateľmi. Často sa stáva aj to, že z dlžníkov sa stávajú neskôr klienti, pretože na vlastnej koži zistili efektívnosť spoločnosti a to spoločnosť PATRIOT GROUP, s.r.o. považuje za tú najlepšiu vizitku firmy.

Hodnotenie

Vymáhanie pohľadávok
Hodnotenie 4.9 z 5
Počet hlasov 31
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma