Výmenu okien treba dopredu premyslieť

Výmenu okien treba dopredu premyslieť

Nemeckí dodávatelia sú tradične zárukou kvality.

01.06.2014 | DD TRADE

Predaju okien sa dnes na Slovensku venuje množstvo firiem, pričom mnohé majú viacerých overených dodávateľov so zárukou spomínanej kvality.

 

Okná Salamander

 

Do takejto skupiny patria napríklad okná Salamander. Majú jedinečne hladkú a hygienicky bezchybnú povrchovú štruktúru, na ktorej sa ťažko usádzajú škvrny. Sú tiež charakteristické vysokým štandardom a prepracovanou technickou zrelosťou a patria preto medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu.

 

Plastové okná a dvereSalamander sú navrhnuté s cieľom zabezpečiť, aby v miestach prechodu spojovacieho materiálu nedochádzalo k oslabeniu profilu a tým k zníženiu jeho pevnosti, čo tiež pridáva na jeho kvalite. Tieto okná sú odolné voči zlým poveternostným podmienkam a teplotným zmenám.

 

Jednou z výhod takýchto kvalitných okien je ich ekologickosť - prakticky na 100% je možné ich recyklovať. Po demontáži sa plastové profily teda môžu rozomlieť na granulát a použiť na výrobu nových profilov bez straty kvality. 

 

Hliník ako alternatíva

 

Pokiaľ si môžete dovoliť investovať viac, vhodnou a esteticky príjemnou možnosťou sú hliníkové okná, či hliníkové dvere. Ide o materiál, ktorý je odolnejší než plast voči poveternostným podmienkam, ale aj vlámaniu a majú mimoriadne dlhú životnosť. Je možné s nimi tiež zaskliť veľké plochy. Majú rozmanitejšie možnosti konštrukcií, vysokú variabilitu a komplexnosť a nehrozia tu ani tepelné straty, resp. sú oveľa menšie.

 

Plastové okná Bratislava

 

Spoločnosť DD TRADE je na trhu už pätnásť rokov a zameriava sa práve na predaj plastových okien, ako aj hliníkových okien a dverí, pričom ponúka primárne výrobky od spoločnosti RI OKNA - Bzenec, a.s. Dodáva okná z už spomenutého profilového systému Salamander, ale aj Profi Link Prima, Hueck Hartmann a Ponzio.

Firma samozrejme poskytuje záručný a pozáručný servis a dodáva aj doplnkové tovary ako žalúzie a sieťky proti hmyzu.

 

 

 

Hodnotenie

Výmenu okien treba dopredu premyslieť
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma