Výpredaj - Jarné upratovanie

Výpredaj - Jarné upratovanie

Šperky už od 1€

29.03.2016 | Šperky Salina & Natalyss | www.sperkysan.sk

Začalo u nás jarné upratovanie! Keďže máme v ponuke naozaj veľa šperkov a ich tvorba nás stále baví, tak sme sa rozhodli uvoľniť miesto novým kúskom formou jarného výpredaja. Originálne ručne vyrobené šperky teraz kúpite za symbolické ceny už od 1€. Nájdete ich v kategórii VÝPREDAJ - Jarné upratovanie.

 

Vo výpredaji je napríklad aj originálny prívesok vyrobený cínovaním, patinovaný ošetrený antioxidantom. Použitý je bezolovnatý cín s obsahom striebra, kabošon hnedého achátu a vtáčik tiež z achátu.

 

Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu. 

 

A rôzne ďalšie šperky, nielen cínované, ale aj živicové, polymérové či korálkové. 

Živicový náhrdelník so živými kvetmi.
Fialové náušnice modelované z polymérovej hmoty.

Hodnotenie

Výpredaj - Jarné upratovanie
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma