Webstránka alebo E-shop? Žiadny problém!

Webstránka alebo E-shop? Žiadny problém!

Ako by mala v

05.01.2015 | WebGrafix.sk | www.webgrafix.sk

Ako by mala vyzerať web stránka aby splnila svoj účel? Čo všetko treba splniť, aby ste uspeli aj na internete? To všetko sa dozviete v tomto článku.

Tvorba webtránok

Pred samotnou tvorbou webstránky si treba zhodnotiť na aký účel bude web stránka slúžiť, aká je Vaša konkurencia a čo by mala spĺňať.

Na úvod by som rád uviedol, že úspešná stránka nie je len pekný dizajn a dobré spracovanie textov. O svoj web sa treba starať! Pravidelne aktualizovať a prispievať obsah. Svojim návštevníkom odpovedať na otázky, čo najrýchlejšie a s radosťou. Záleží na aký web budete prispievať, ale ak je t možné, je dobré vytvoriť blog, kde budete zverejňovať svoje články týkajúce sa Vášho webu.

Doležitím faktorom pri tvorbe webu je grafický dizajn a rozloženie prvkov stránky. Ak návštevník nenájde to čo hľadá hneď v úvodných sekundách je pravdepodobné, že z vašich stránok odíde a navštívi konkurenciu. Rozloženie by preto malo byť jednoduché a priehľadné.

O to všetko sa postaráme. Stačí nám napísať a my s vami všetko preberieme a z analyzujeme, aké stránky sú pre Vás vhodné.

Tvorba e-shopov

Internetové obchody sa stali súčasťou podnikania. Veľa ľudí si však myslí, že si stačí vytvoriť e-shop a automaticky budete mať zákazníkov. Už aj na u nás je veľká konkurencia. Preto musíte byť v niečom výnimočný, ale v prvom rade musíte dať o sebe vedieť. Napríklad prostredníctvom facebooku, youtube alebo google plus.

Naše e-shopy majú pokročilé funkcie, ktoré by mal mať každý internetový obchod.

Funkcie: Zľavové kupóny, Štatistiky, Výpis produktov, Údaje o produkte, Nastavenie výšky DPH, Pokladňa, Možnosti platby, Možnosti dopravy, jednoduché pridávanie produktov, Filtrácia produktov, prepojenie produktov s porovnávačmi cien heureka.sk, pricemania.sk....

 

Prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať radi Vám poradíme.

Tvorba e-shopu
Tvorba web stránky

Hodnotenie

Webstránka alebo E-shop? Žiadny problém!
Hodnotenie 4.78 z 5
Počet hlasov 9
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma