Wiliholding - Zážitkové ubytovanie v Tatrách

Ubytovanie v srdci slovenska

10.08.2016 | Wiliholding | wiliholding.sk

V oblasti cestovného ruchu sa pohybujeme už od roku 1992, kedy naša spoločnosť vznikla. Založil ju bývalý podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky, úspešný podnikateľ, JUDr. Viliam Veteška, ktorý sa stal v roku 1998 držiteľom Zlatého podnikateľského biatecu a v rokoch 1998 a 1999 bol Prominentom ekonomiky Slovenskej republiky.

 

S pôvodným zámerom vytvorenia prvej holdingovej spoločnosti cestovného ruchu bol pilierom spoločnosti Hotel WILI v Púchove, ktorý sa v roku 2004 stal Hotelom roka. Hostili sme osobnosti z celého sveta zo spoločenskej, kultúrnej, ale aj športovej oblasti. Získali sme bohaté cateringové skúsenosti v zahraničí i na Slovensku. Naše, vo svojej dobe najmodernejšie hotelové wellness centrum na Slovensku, otvárali úspešní hráči NHL Pavol Demitra, Rastislav Pavlikovský a Richard Zedník. A päť rokov sme boli domovom pre Slovenskú hokejovú reprezentáciu do 20 rokov.

 

Súčasťou holdingu sa neskôr stali spoločnosti na prenájom áut, sprievodcovských služieb, obchodu, ale aj cestovná kancelária WILI Travel, ktorá sa starala nielen o obsadzovanie vlastných hotelových kapacít, ale organizovala pobyty zahraničných hostí na Slovensku (lyžovačky, športové sústredenia, detské tábory). Mali sme aj 2 vlastné zastúpenia v zahraničí.

Ďalším hotelom v našej sieti bol Hotel WILI v Tatranskej Lomnici (bývalý hotel Družba), ktorý v roku 2006 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a stal sa z neho nádherný apartmánový dom, kde 80% apartmánov vlastnia súkromné osoby a naša spoločnosť prenajíma zvyšných 20%, ako WILI TATRY.

 

Vďaka tomu, že nás to vždy tiahlo do prírody, v roku 1999 vznikol nápad postaviť a prevádzkovať chaty v nádhernom prostredí Veľkej Fatry, v Liptovských Revúcach. Tie sú, dnes už ako WILI HUNTER, veľmi obľúbené aj pre možnosť pozorovania medveďov v ich prirodzenom prostredí.

 

V rovnakom roku ako sme previedli Hotel WILI v Púchove (2010), sa súčasťou našej holdingovej spoločnosti stala vila WILI ROYAL v Belušských Slatinách, ktorú sme do tej doby prenajímali. Tenisový kurt (v dnešnej dobe multifunkčné ihrisko) pôvodne otváral slovenský olympionik Miloš Mečíř, spolu s ďalšími úspešnými slovenskými tenistami. Dnes je to miesto ako stvorené pre malé svadby a rodinné oslavy, ale aj netradičné semináre a rôzne eventy.

Sídlo našej spoločnosti WILI HOLDING, a.s. je v súčasnej dobe v Púchove, kde zároveň prenajímame nebytové priestory aj iným spoločnostiam, podobne ako v našich budovách na Trnavskej ceste v Bratislave.

Hodnotenie

Wiliholding - Zážitkové ubytovanie v Tatrách
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma