Za luxusnou dovolenkou na sever, a nemusí to byť Škandinávia

Za luxusnou dovolenkou na sever, a nemusí to byť Škandinávia

Pozrite sa s nami na zmeny trendov pri výbere dovoleniek a nechajte si poradiť, kam vyraziť tento rok.

26.05.2016 | Sz3, s. r. o.

Pamätáte si ešte časy, kedy najväčším luxusom bolo ísť na dovolenku čo najviac na juh, k moru? Áno presne tie časykeď Egypt, Turecko, či Tunis boli pre mnohých vysnívané destinácie, kam sa celý rok tešili a ďalší rok ukazovali fotografie svojim známym. Tak, ako sa všetko okolo nás  mení, zmenil sa aj tento trend a ľudia čoraz viac upriamujú svoju pozornosť inam.

 

Väčšina z nás si začala uvedomovať, že dovolenku nemusí tráviť len pri mori, kúpaním sa a prejedaním v all inclusive hoteloch. Ba čo viac, do popredia sa stále viac dostávajú zážitkové a poznávacie pobyty. Veľmi pozitívny je aj fakt, že mnohí si začali uvedomovať, že za luxusnou dovolenkou nemusia cestovať tisícky kilometrov a že Slovensko je krajina hodná obdivu rovnako ako zahraničné dovolenkové rezorty.  

 

Ak váhate kde začať poznávanie krás Slovenska, skúste kúpeľné mestečko Vyšné Ružbachy. V prípade, že sa rozhodnete stráviť tu viac dní, k dispozícii je veľmi vkusné, moderné a cenovo výhodné ubytovanie, či už cestujete ako pár alebo väčšia skupina. Penzión Zet vo Vyšných Ružbachoch ponúka ubytovanie, ktoré ulahodí i najnáročnejším turistom. Penzión s krásnym výhľadom na dedinku Vyšné Ružbachy rozprestierajúcu sa v doline, disponuje viacerými apartmánmi a klasickými izbami. Neodmysliteľnou súčasťou penziónu je relaxačná wellness zóna s vonkajšou a vnútornou vírivkou, saunami a vyhrievanými ležadlami. Spoločenské priestory s kuchyňou, altánok s grilom, parkovisko pri objekte a free wifi sú samozrejmosťou, ktorá spríjemní vaše dovolenkové chvíle.

 

Ubytovanie Penzión Zet  nájdete aj na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou.

Hodnotenie

Za luxusnou dovolenkou na sever, a nemusí to byť Škandinávia
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma