Za zážitkami a dobrodružstvom s vašimi najmenšími

Za zážitkami a dobrodružstvom s vašimi najmenšími

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

25.04.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Radi by ste niekam vyrazili na výlet a máte doma malých nezbedníkov? Na Slovensku sa viacero ubytovacích zariadení  orientuje na baby-friendly ubytovanie. Presne preto získali certifikát „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“ vďaka projektu „Vstúpte s dieťaťom.“ Koniec koncov, platí „keď sú najmenší spokojní, spokojní sú i rodičia“. Jednotlivé ubytovania sú oceňované určitým počtom hviezdičiek na stupnici priateľskosti Úniou materských centier.

 

Medzi takéto ubytovania patrí aj hotelová sieť SOREA. Na stupnici priateľskosti s dvoma hviezdičkami figuruje hneď niekoľko hotelov SOREA. Čo znamená, že majú dve hviezdičky? Hotely majú zabezpečený detský kútik, detské menu, detské stoličky i postieľky. Samozrejmosťou je ústretový personál a najmä nefajčiarske prostredie. Ubytovanie Demänovská DolinaHotel SOREA SNP sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier, kam určite každý rád zablúdi. Demänovská Dolina je ideálnym miestom na jarnú i letnú turistiku. Pre deti je pripravená detská herňa a ihrisko. Pre veľkých  vysokohorské túry i masáže.

 

Ubytovanie Tatranská LomnicaHotel SOREA Urán Vás ubytuje i s Vašim štvornohým miláčikom. Tatranská Lomnica je ako stvorená pre turistiku i cykloturistiku. Pre väčší zážitok je možné vyskúšať kabínovú lanovku smerujúcu na Skalnaté pleso s prestupom až na Lomnický štít. Tento adrenalín ocenia určite aj vaši najmenší. Po túre padne výborne Aroma masáž, bahenný zábal či klasické alebo relaxačné masáže.  Pre detičky je pripravený detský kútik s množstvom hračiek, kde môžu objaviť nový rozmer fantázie.

 

Ubytovanie Stará ĽubovňaHotel SOREA Ľubovňa disponuje ihriskom s preliezkami, trampolínou, detským kútikom a takisto usporadúva zábavný program. Veľkí zregenerujú pri klasických či špeciálnych masážach, ako je regeneračná, detoxikačná, antistresová a relaxačná.

 

V dvoch hoteloch SOREA sa stretnete s troma hviezdičkami na stupnici priateľskosti. To znamená, že okrem už spomínaných služieb, sa drobce budú tešiť vonkajšiemu ihrisku a Vám pobyt zjednodušia rodinné zľavy, zapožičanie BabyPhone, prebaľovací pult a mnohé iné. Ubytovanie PiešťanyHotel SOREA Sĺňava Vás uvíta v pokojnom a tichom prostredí svetoznámeho kúpeľného mestečka. Rozmaznávať sa môžete nechať v morskom kúpeli, masážami lávovými kameňmi i voňavými zábalmi – levanduľový, čokoládový i medový a pre detičky okrem iného rozprávkový detský kútik.

 

Detské menu, detský bazénik so šmýkačkou či hračkami do vody má pre drobcov pripravené ubytovanie Štrbské PlesoHotel SOREA TRIGAN. Vy neváhajte využiť smaragdovú a modrú saunu či ochladzovací bazénik a odpočívareň s lehátkami spojenú s počúvaním relaxačnej hudby.

 

Ubytovanie BodicePenzión Mária je troma hviezdičkami ocenené ideálne miesto pre Váš pobyt.  Záhrada, preliezky, detské kútiky, baby-sitting, animačný program, mini ZOO, trampolína a iné sú samozrejmosťou tohto ubytovacieho zariadenia. Prejsť sa môžete napríklad náučným chodníčkom Bodice – Pavčina Lehota a oddýchnuť si vo wellness centre so saunami a krytým vyhrievaným bazénom s protiprúdom a vírivkou.

 

Troma hviezdičkami sa pýši aj ubytovanie Liptovská SielnicaKoliba Gréta. Okrem trampolíny a detského kútika tu nájdete kyslíkový rozprávkový les. V Gréte však na Vás stále myslia – ak na niečo mamičky zabudnete, máte možnosť zakúpiť základné potreby pre Vaše ratolesti.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Za zážitkami a dobrodružstvom s vašimi najmenšími
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma