Zadovážte si jesenné kúsky Dedoles

Zadovážte si jesenné kúsky Dedoles

Jesenná kolekcia je na svete. Dedoles vám ponúka rozličné kúsky, o ktoré môžete obohatiť svoj šatník.

25.09.2018 | Hi Promotion s.r.o. | dedoles.sk

Zadovážte si jesenné kúsky Dedoles

Jesenná kolekcia je na svete. Dedoles vám ponúka rozličné kúsky, o ktoré môžete obohatiť svoj šatník. Vyberte si zo širokej škály rôznych motívov, dizajnov, farieb a zažiarte. Spolu s príchodom jesene sa poobzerajte aj po novej prírodnej kozmetike, ktorá poskytne vašej pokožke bezpečnú a kvalitnú starostlivosť.

Tričká v jesenných farbách dodajú vášmu outfitu na farebnosti

Zábavné motívy, ktoré vás rozveselia, gotické dizajny, ktoré podčiarknu vašu osobnosť, zvieracie, prírodné či fantasy motívy, s ktorými okamžite vzbudíte pozornosť. Originálne tričká od Dedoles vám na tvári vyčaria úsmev a okamžite si získajú vaše srdce.

Hudobné tričká s oficiálnou licenciou  od značky Rock off môžete nosiť na rozličné koncerty a hudobné podujatia. Oblečenie značky TheMountain so zvieracími motívmi je zasje farbené farbami, ktoré neobsahujú žiadne reaktívne farbivá a sú založené na báze vody. Voda sa následne mikroorganizmami čistí a vracia sa do obehu. Vďaka tomu sú všetky motívy neuveriteľne živé a tak ľahko sa nevyperú.

Veselé ponožky na každý deň

Veselé ponožky so zaujímavými motívmi tvoria dokonalý pár, a to aj napriek tomu, že je každá odlišná. Ponožky môžete zaobstarať pre celú rodinu a zladiť sa tak v jednom štýle. Ponožky Goodmood sú vyrobené z bavlny, doplnené o elastan a polyamid. Vďaka kombinácii materiálov sa budete cítiť pohodlne.

Prírodná kozmetika, ktorá vám spríjemní jesenné obdobie

Organická zubná pasta, telové suflé pre potešenie, sprchovacia pena či prírodné mydlá. Kozmetika Soaphoria vám ponúka celú škálu prírodných produktov, s ktorými môžete rozmaznávať svoju pleť. Zakladatelia si väčšinu byliniek, ktoré používajú pri výrobe prírodnej kozmetiky, pestujú sami. Spoliehajú sa len na sily prírody a nevyužívajú žiadne chemikálie. V kozmetike nenájdete nijaké ropné deriváty, silikóny, ani syntetické farbivá a vône. Rozhodnite sa pre zdravý životný štýl a potešte svoje zmysly s jesennou kozmetikou.

 

 

 

 

Hodnotenie

Zadovážte si jesenné kúsky Dedoles
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma