Zajazdite si z času na čas

Zajazdite si z času na čas

Máte vodičský preukaz, ale nie auto? Takto môžete svoje vodičské schopnosti ľahko oprášiť

30.05.2016 | RAI INTERNACIONAL | www.rai.sk

Možno to poznáte. Niekto vás požiada, aby ste niekam šoférovali a vy odmietnete s tým, že za volantom ste už dávno nesedeli. Nikdy však neviete, kedy sa to môže veľmi hodiť alebo to bude nevyhnutné.  Preto by ste si mali svoje jazdné schopnosti nielen oprášiť, ale aj udržať.

 

Predpisy ovládate a šoférovať viete. Problém je v tom, že nejazdíte. Vlastné auto nemáte a od kamarátov si požičiavať proste nechcete. A keď vás požiadajú na oslave, aby ste šoférovali vy, tak sa zháčite.  Keď v práci treba niečo vybaviť, ponúkne sa kolega, ktorý šoféruje pravidelne. A vy miesto toho, aby ste zmenili rutinu, proste zas len sedíte v kancelárii. Už ste dávno zistili, že čo sa týka šoférovania, nie ste nezávislí a chýba vám potrebná  istota. A niekedy vás to už aj štve.  Ako túto situáciu vyriešiť? Jednoducho a nenáročne. Na začiatok si určite doprajte kondičné jazdy v autoškole. Nič nie je lepšie, ako keď máte vedľa seba profesionála, ktorý vám pomôže sa znovu naštartovať.  Dôležité je, aby ste znovu nadobudli požadovanú hladinu sebaistoty a nebáli sa sadnúť si za volať aj sami.  Pokiaľ zvládnete túto prvú fázu,  ste na dobrej ceste.

 

V druhej fáze by ste sa už mali cítiť sebaisto a len s týmto pocitom sadať si za volant. Ste pripravený jazdiť už aj sám.  Aby ste však nevyšli z cviku, je veľmi dôležité, aby ste si zvykli šoférovať pravidelne.  Problém je v tom, že nemáte svoje auto, to už vieme a požičiavať si od kamoša nechcete a ani v autoškole nebudete do konca života. V poriadku. Je tu ešte ďalšia možnosť požičovňa áut.  Pokojne si vyberte najlacnejšiu autopožičovňu a raz za čas si zajazdite, napríklad cez voľné víkendy. Stačí aj raz za mesiac. Výhoda  spočíva v tom, že môžete jazdiť aj celý deň v čase, ktorý vyhovuje len vám.  Autopožičovňu v Bratislave či po celom Slovensku nie je problém nájsť. Je to len na vás, kam sa preveziete.

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma