Zbystrite pozornosť! Tieto domy sú na predaj

Zbystrite pozornosť! Tieto domy sú na predaj

Ešte pred niekoľkými rokmi to boli rozsiahle staveniská, no teraz to je inak.

27.03.2014 | Phoenix Zeppelin | www.cat.sk

Ešte pred niekoľkými rokmi to boli rozsiahle staveniská, na ktorých ste našli iba robotníkov, poľnohospodárske stroje, elektrocentrály, miešačky na cement, rýpadlá, prípadne nakladače, žeriav či ďalšie stavebné stroje. Dnes ide o rezidencie, ktoré sú na trhu s nehnuteľnosťami predávané za čiastky, z ktorých sa nejednému z nás zatočí hlava.

 

Ricky Martin

 

Známy latino spevák kúpil prenádherný dom v srdci Floridy v roku 2007 za 16 miliónov Eur. Ešte v ten istý rok sa rozhodol predať ho za sumu 21 miliónov Eur. Kupcu žiaľ nie a nie nájsť a preto sa rozhodol čiastku znížiť o tri milióny Eur. Nechajme sa prekvapiť, či za týchto finančných podmienok honosná vila nájde svojho nového majiteľa. Okrem súkromného pozemku - priamo pri pobreží oceána, disponuje piatimi kúpeľňami, bazénom, obrovskou terasou, súkromným lesíkom a domácim wellnessom. 

 

Charlie Sheen

 

Známy búrlivák by sa takisto rád zbavil svojej super luxusnej nehnuteľnosti, a to za 7 miliónov Eur. Zaujímavosťou tohto majestátneho sídla je fakt, že bolo navrhnuté predovšetkým ako miesto konania zábav a nespútaných žúrov. Jeho súčasťou je päť toaliet a osem kúpeľní, super moderná kuchyňa ako súčasť záhrady, presklenené miestnosti s výhľadom na prírodu v okolí, a nechýba ani bazén či sauna.

 

Sean Diddy (známy aj ako Puff Daddy)

 

Sean neobýva vilu, ale rovno celý komplex domov, za ktorý požaduje 14 miliónov Eur. Len pre porovnanie, magazín Forbes odhaduje majetok známeho rappera na úctyhodných 475 miliónov Eur. Jeho sídlo, navrhnuté v prísne koloniálnom štýle na okraji New Jersey, má k dispozícii 26 izieb, bazén, tenisový kurt, golfové ihrisko a niekoľko domov pre návštevy. To aby sa náhodou „netlačili“ všetci pod jednou strechou.

 

Katharine Hepburn

 

Na predaj je i dom, v ktorom časť života prežila nádherná herečka a držiteľka filmového Oscara Katharine Hepburn. Dom postavili jej rodičia v roku 1913, no po ničivom tornáde musel byť v roku 1938 kompletne zrekonštruovaný. V roku 2004 sídlo odkúpili manželia Barbara a Frank Sciame v prepočte za takmer 6 miliónov Eur. Dnes je predajná cena tejto historickej rezidencie takmer päťnásobne vyššia.

Zdroj: www.most-expensive.com

 

 

 

Hodnotenie

Zbystrite pozornosť! Tieto domy sú na predaj
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma