Zdravotnícky nábytok pre Vašu ambulanciu

Zdravotnícky nábytok pre Vašu ambulanciu

Zariadenie ambulancie

01.04.2014 | Mgr.Kamenská Silvia ALLIA DESING | www.nabytokambulancie.sk

V dnešnej uponáhľanej dobe,kedy každý človek platí vysoké úvery a nemôže si dovoliť dlhé hospitalizácie v zdravotníckych zariadeniach spojené s PN, vznikajú čoraz viac zariadenia a ambulancie s jednodňovou chirurgiou. Celková situacia reaguje na dopyt pacientov a  lekár po atestáciach sa presúva do súkromnej sféry. Naša firma zariaďuje zdravotnícke zariadenia a ambulancie nábytkom,ktorý spĺňa špecifiká pre zdravotníctvo. V dávnejšej dobe platilo - kovový nábytok , kartotéka ,stôl a stolička za 30 SK. V dnešnej dobe sa snažíme aby nábytok do ambulancie nebol "iba" účelný,ale snažíme sa aby priestor vyrezal útulne a lekár i zdravotnícky personál mali príjemné prostredie na svoju prácu. Všetci predsa vieme že v práci trávime najviac času. Po našich zisteniach a rozhovore s pacientami sme zistili aj fakt,že napriek chorobe s ktorou idú k lekárovi a ňou spojenými obavami sa citia príjemnejšie ak je nábytok v ambulancii v sviežich farbách ako keď je priestor biely,starý,neútulný a pôsobí ponurno.

Našim cieľom je vyrobiť nábytok a zariadiť ambulanciu tak,aby vytvárala príjemné prostredie.

 

Poradíme Vám pri výbere  stoličky do ambulancie, ale taktiež ponúkame aj  komplexné riešenie interiéru od samotného zamerania až po realizáciu.  Vašu ambulanciu prídeme zamerať,vypracujeme grafický navrh,  a  cenovú ponuku. Odborné poradenstvo poskytuje architekt,ktorý má dlhoročné skúsenosti s prácou v nemocničnom zariadení. Túto prax využíva pri návrhoch interiéru a výbere vhodného  nábytku nakoľko každý odbor a odvetvie v zdravotníctve má svoje špecifiká.

V našej ponuke nájdete nábytok do ambulancií,zdravotníckych zariadení, recepčné pulty, kuchynky,kovový nábytok, kartotéky, stoličky pre lekárov a zdravotnícky personál, lavice do čakarní ...

Nábytok do ambulancie
Lavica do čakárne

Hodnotenie

Zdravotnícky nábytok pre Vašu ambulanciu
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma