ZenBook 3 UX390

ZenBook 3 UX390

Najprestížnejší svetový notebook

17.06.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

ASUS ZenBook 3UX390

 

 

Každý detail ZenBooku 3 je prepracovaný tak aby vyhotovenie bolo ešte ľahšie, tenšie, silnejšie a úplne nádherné. Jednoducho povedané svetový skvost.

 

 

11,9 mm tenký  910 g ľahký

 

Pri ZenBooku 3 asus docielil konštruckiu tenkú len 11,9mm, kde boli použité zliatiny hliníka, ktoré sú určené pre letectvo a kozmonautiku. Materiál je o 50% odolnejší než bežná zliatina. ZenBook 3 vďaka odolnému materiálu váži iba 910g. Posúva tak hranice na úplne novú úroveň.

 

 

Neuveriteľne výkonný notebook

 

Inžinieri mali takmer nemožnú úlohu pri vytváraní tohto skvostu, vybrať komponenty pre ZenBook 3 tak aby splnil aj tie najnáročnejšie úlohy. Výsledkom je neuveriteľne výkonný notebook s najnovšími procesormi core i7, až 16GB RAM ultrarýchlym SSD a najnovším typom USB-C. Zenbook 3 je prakticky nezastaviteľný. 

Skvostný sys­tém chla­de­nia s naj­ten­šou, 3-mm kon­štruk­ciou ven­ti­lá­tora. Ohromujúci 12,5-palcový stenšený displej v rozlíšení Full-HD (1920x1080) vám dodá vynikajúcu reprodukciu farieb a ostré detaily. Displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass 4. Dva krát silnejším než bežné sklo. 

 

 

Prepracovaný do detailov

 

Klávesnica ZenBooku 3 je navrhnutá tak že sa tiahne od okraja ku okraju s 2,1 mm rámom na každej strane. Impozantný zdvih klávesov len 0,8mm a životnosť až 10 miliónov úderov, robí z tejto neuveriteľne tenkej klávesnice ešte o 28% tenšie prevedenie než v predchádzajúcih generáciach zenbooku. Písanie je tak oveľa pohodlnejšie než kedykoľvek predtým.

 

Vybrať si budete môcť z tmavo modrej (Royal Blue), šedej (Quarty Gray) a ružovo zlatej (Rose-Gold).

 

ASUS ZenBook 3 UX390
ASUS ZenBook 3 UX390
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma