Získajte certifikát v online vzdelávacom kurze zadarmo!

Získajte certifikát v online vzdelávacom kurze zadarmo!

Na výber aktuálne online kurz soft skills a online kurz finančnej gramotnosti.

22.05.2014 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

 

Portál Brigada.sk spúšťa ďalšiu novinku pre svojich užívateľov. Vzdelávanie mladých ľudí a ich príprava na trh práce a život sa v dnešnej dobe ukazuje ako kľúčová. Veľmi obľúbenou formou výučby je stále viac absolvovanie online kurzov. Spustené online vzdelávacie kurzy pre mladých sú na portáli úplne bezplatné. Čo viac, každý úspešný absolvent získava originálny certifikát so svojim menom, ktorý je osvedčením o absolvovaní kurzu a získaní vzdelania.

 

Momentálne majú užívatelia na výber online kurz soft skills a online kurz finančnej gramotnosti.

 

Online kurz soft skills

Ovládanie soft skills (mäkkých zručností) je veľkým predpokladom pre úspešnejší pracovný aj súkromný život. Komunikácia, riešenie konfliktov, prezentačné zručnosti, či vedenie ľudí sú zručnosti, ktoré v istej miere využíva každý človek. Záleží len od toho človek tieto zručnosti ovláda. Účastník kurzu soft skills sa oboznámi so všetkými pojmami, spozná tipy a triky pre lepšie využitie týchto zručností ako aj rôzne metódy, ktoré pomáhajú tieto zručnosti rozvíjať. Predpokladom úspešného absolvovania kurzu soft skills je absolvovanie záverečného testu s aspoň 75% úspešnosťou.

 

Online kurz finančnej gramotnosti

S financiami bude prinútený skôr či neskôr narábať úplne každý človek na tejto planéte. Je veľmi dôležité ovládať pojmy s ktorými sa stretnete na úradoch, v banke, poisťovni. Vedieť aké možnosti máte pri poistení, investovaní, sporení môže predísť rôznym menším aj väčším problémom.

 

Každý mladý človek by sa mal oboznámiť s pojmami z oblasti financií a možnosťami, ktoré mu svet financií ponúka. Práve k tomuto slúži aj online kurz finančnej gramotnosti. V jednotlivých kapitolách sa mladý človek oboznámi s rôznymi oblasťami finančného sveta.

Po prejdení všetkých kapitol je účastník kurzu pripustený k záverečnému testu, ktorý overí ako pochopil náplň kurzu finančnej gramotnosti.

Brigádnický portál Brigada.sk - brigády pre študentov
 

Hodnotenie

Získajte certifikát v online vzdelávacom kurze zadarmo!
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma