Zmiernite alergie a investujte do vysávača

Zmiernite alergie a investujte do vysávača

Trpí vaše dieťa alergiami? Začnite pri investícii do správneho vysávača, ktorý mu pomôže.

12.03.2018 | Hi Promotion s.r.o. | www.toprobot.sk

Zmiernite alergie a investujte do vysávača

Trpí vaše dieťa alergiami? Radi by ste mu pomohli, ale neviete, kde začať? Začnite pri investícii do správneho vysávača, ktorý mu pomôže. Ani doma totiž nemáte sterilné prostredie a ľudia trpiaci na alergie, astmu či ekzémy, to nemajú tak jednoduché, pretože sú na prítomnosť prachu a iných častíc omnoho viac citliví. Kvalitný vysávač je preto nevyhnutnosťou.

Čo by ste mali o vysávačoch vedieť?

Ak máte doma alergika, vysávač na bežné podlahy nestačí. Okrem podláh musíte vysávať aj čalúnený nábytok, lôžkoviny a matrace. Neviditeľný prach a mikročastice vám pomôže odstrániť práve špeciálny antibakteriálny vysávač. Tí, ktorí bojujú s alergiou na roztoče, to budú mať vďaka jeho používaniu o niečo jednoduchšie.

Alergia na domáci prach

Prach je jeden zo známych alergénov, ktorý dráždi dýchanie aj u zdravého človeka. Prach predstavuje širšie spektrum -  môže ísť o zvyšky kože, textilu, plesní, hmyzu či roztočov. V skutočnosti je teda človeka alergický na nejakú konkrétnu zložku prachu (najčastejšie roztoče) a nie na prach samotný.

Domáci alebo bytový prach sa veľmi nelíši -  poväčšine obsahuje práve telá roztočov či časti srsti domácich miláčikov. Tie môžu spôsobiť rôzne alergické prejavy od nádchy až po ekzémy či astmu. Ich príznaky môžete pozorovať počas celého roka.

Používanie klasického vysávača môže život alergikom sťažiť. Hlavne z dôvodu, že pri vysávaní sa prachové čiastky zvyčajne vylučujú do miestnosti. Do ovzdušia sa tak dostane mnoho alergénov. Každodenné vysávanie tak môže skôr uškodiť ako pomôcť.

S antibakteriálnym vysávačom môžete vysávať matrace, lôžkoviny aj nábytok. Vyberte si podľa príkonu, sacieho výkonu a schopnosti zadržiavania nečistôt(tak, aby ste eliminovali ich návrat do vzduchu).

Zadovážte si antibakteriálny vysávač a dodržiavajte nasledovné pravidlá

Vysávajte denne. Vysávač bez vrecka je lepší ako ten s vreckom. Najlepší je vysávač umývací alebo s vodným filtrom. Dom pravidelne vetrajte.

Antibakteriálny vysávač doplňte vhodným klasickým alebo robotickým vysávačom na bežné podlahy.

Zjednodušte si život ďalšími technologickými vymoženosťami

Nebavia vás domáce práce, pretože vám popri nich ostáva málo času na záľuby? Vyskúšajte robotický čistič okien, ktorý vás zbaví nepríjemných povinností. Ani zanedbaný trávnik vás viac nemusí obťažovať -  robotická kosačka sa oň postará a po jednoduchom naprogramovaní ho dá do poriadku za vás.

 

Hodnotenie

Zmiernite alergie a investujte do vysávača
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma