Ako podať inzerát zadarmo a predávať

Ako som začala predávať s pomocou bezplatnej inzercie

07.01.2014 | Roma Bober | www.lacnopredam.sk

 

Môj prvý inzerát

Bolo to už dávno, ale doteraz to mám živo vo svojej pamäti. Ako veľ z nás aj ja som sa zamerala na inzerciu v novinách. Bola som spokojná a priam pyšná, keď som ho videla na vytlačených stránkach. Prvé sklamanie nastalo, keď neprišli takmer žiadne odozvy. Druhé bolo, keď som si zrátala moje investície do inzerovania. A prišla som na to, že sa mi naozaj neoplatili. Nie len, že som nepredala, ale ešte som aj minula. Vtedy som pochopila, že tadeto tá správna cesta nevedie. Musela som rozmýšľať inak. A našla som alternatívu priam ideálnu. Bola to inzercia zadarmo na internete. To bola cesta, ktorou som sa mala vydať hneď na začiatku.

 

Ako podať inzerát zadarmo

Hľadala som inzeráty, ktoré ponúkali tovar, čo aj ja. Vtedy som si uvedomila, že kľúčom je formulka „ lacno predám“. To bol hlavný ťahač zákazníkov. A tak som si svoju ponuku zostavila práve s týmito slovíčkami. Detailné informácie boli samozrejmosťou. Tie som mala naštudované už z inzertných novín a boli pre mňa hračkou. Inzercia zadarmo ponúka prehľad naozaj vo všetkom. Jednotlivé kategórie umožnia zadať svoju ponuku presne tam, kam patrí. Takže nie je problém predaj auta, ponuka domu, či predaj elektra. Ponuka je naozaj široká. V mojom prvom prípade to bol predaj oblečenia. Tu ma milo prekvapili rozdelené podkategórie. Práve oni mi umožnili vložiť každý kúsok do tej správnej. No a potom som už len čakala.

 

Rýchly predaj

Predaj oblečenia na internete je možno o niečo ťažší ako na živo, kedy si môžete výrobok doslova obchytať. Ale vzhľadom na môj dostatočný popis a kvalitnú fotografiu som mala záujemcov hneď. Žiadne dni, kedy som musela rozmýšľať či vôbec niekedy tovar predám. Úspech prišiel hneď. A to nie len v jednom kupujúcom. Stačilo vybrať toho správneho. V tomto už mám dnes jasno. Tovar ide vždy prvému záujemcovi. Ak to umiestnim aj do znenie inzerátu zadarmo, je to správna voľba. A čo robím, ak sa nepredáva? Jednoducho dám inzerát topovať. Za minimálnu cenu sa to určite oplatí.

 

Nielen oblečenie

Dnes už predávam na internete každodenne. Prišla som na to, že inzercia zadarmo mi otvorila iné obzory. Aj keď sa priznám, že v kategórii Predaj oblečenia mám inzerátov najviac, ponúkam samozrejme toho viac. Prehľadné rozdelenie inzerátov do kategórií, žiadna investícia a hlavne počet záujemcov ma prehovorili. Toto je správna cesta, ktorou sa treba vybrať. Je jedno čo chcem predať, vždy sa mi to podarí. Inzercia zadarmo napríklad na stránke Lacnopredam.sk úplne spĺňa všetky moje požiadavky, ale hlavne tú jednu, ktorú som predtým naplnenú nemala. A tou je úspešný predaj k spokojnosti oboch zúčastnených strán.

 

Hodnotenie

Ako podať inzerát zadarmo a predávať
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma