Tepovanie -  bez špiny a roztočov

Tepovanie - bez špiny a roztočov

Využite služby lacného tepovania od TEPUJEM.SK

24.03.2013 | Peter Markuška - Omega PC | www.tepujem.sk

Aj vy trávite hodiny vysávaním, ale aj tak máte pocit, že tomu niečo chýba? Na povrchu ste síce povysávali, no prevažná časť nečistôt sa aj tak drží v najspodnejšej vrstve. Zažerie sa do vlákien a začne ich znehodnocovať. Tkanivo sa potom rýchlo opotrebuje a naberá vyblednutý odtieň. Človek si často ani neuvedomuje, že žije uprostred obrovskej džungle plnej drobných priesvitných pavúkovcov – roztočov. Tie nám spôsobujú nemalé problémy v podobe rôznych alergií, podporujú vznik sennej nádchy, ba až astmy. Nezostáva nám nič iné, ako neustále čistiť, prať a tepovať. Koberce v domácnosti sa odporúča pretepovať minimálne jedenkrát za rok. No určite to poznáte, nikomu sa do toho nechce, pretože to je náročná práca a zaberie veľa času. A práve preto, aby ste nestrácali čas pri práci a mali zároveň kvalitne vyčistené, sú tu spoločnosti, ako napríklad aj tá naša. Hĺbkovým čistením sa dostaneme až k nebezpečným roztočom a všetko dôkladne vyčistíme. Ak bývate v okolí Martina alebo Žiliny, tak sa môžete obrátiť práve na nás. Zdá sa vám, že váš koberec je v poriadku a ešte nepotrebuje prečistiť? Až po dôkladnom tepovaní by ste videli ten rozdiel.  Určite nevynechajte ani prečistenie matracov na posteli a nezanedbajte tepovanie vozidla.

      Naši pracovníci vykonávajú svoju prácu profesionálnym strojom značky Kärcher. Sme kvalifikovaní odborníci, ktorí sa pravidelne školia. Nemusíte mať teda strach zveriť nám do rúk čistotu svojej domácnosti. Kliknite na www.tepujem.sk a dohodneme čas realizovania objednávky. Ešte stále váhate? Nemusíte, lebo u nás ide navyše o lacné tepovanie. Sme pružní a zároveň máme prijateľné ceny.

      Súčasný trend si vyžaduje, aby ste sa oddali práci naplno, a preto vám zostáva málo voľného času. My vám ho dáme, pretože sa s radosťou postaráme o čistotu vášho domova.  

Venujte viacej zo svojho voľného času sebe, rodine, priateľom a čistenie nechajte na nás.

 

Text: PISEM.SK

Tepovanie od profesionálov.
Tepovanie v Martine, Žiline a okolí.

Hodnotenie

Tepovanie - bez špiny a roztočov
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma