Online kurz fotografovania od Dariny a Tomáša

Online kurz fotografovania od Dariny a Tomáša

Naučíme Vás fotiť

29.02.2020 | Online Company s.r.o. | kurzfotografovania.sk

Tento kurz vznikol z dielne dvoch profesionálnych fotografov, ktorý tvoria manželský. S fotografiou žijú celý život a profesionálne sa jej venujú desať rokov. Špecializujú sa na svadobnú a párovú fotografiu ale venujú sa aj reklamnej a produktovej fotografii.

 

Kurz fotografovania je určený pre úplných začiatočníkov ale aj pre tých, ktorý chcú prejsť z automatického režimu na manual. Po jeho absolvovaní sa naučíte rozumieť svojmu fotoaparátu. Či už máte zrkadlovku, bezzrkadlovku alebo kompakt, ktorý ma manuálny režim. 

 

Učiť sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek. Na mobile, notebooku alebo tablete. Aj tempo si určite podľa seba a ak Vám nebude niečo jasné vždy sa môžete vrátiť späť. 

 

Zakúpením kurzu získavate aj technickú online pomoc v prípade ak nebude vedieť poradiť s nastavením svojho fotoaparáta. A samozrejmosťou je aj konzultácia “domácej úlohy”.

 

Ak chcete zlepšiť svoje fotografie či už fotíte rodinku, deťi alebo si chcete odniesť krajšie fotky z túr po krásnej prírode. Prípadne to myslíte s fotením vážnejšie. Pre Vás všetkých je tento online fotografický kurz.

 

Kurz fotografovania
 

Hodnotenie

Online kurz fotografovania od Dariny a Tomáša
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma