Aké vône máte najradšej?

Aké vône máte najradšej?

Poznáte skupiny vôní, ktoré máte najradšej?

09.08.2018 | parfumylacno s.r.o | www.parfumylacno.sk

Skupiny parfémov

 

Vedeli ste o tom, že aj parfumy sa triedia do skupín? Tieto skupiny sa nazývajú rodiny vôní. Niekto ich však pomenuváva aj typy vôní, skupiny vôní a podobne. Jednou z nich sú napríklad aj svieže dámske parfémy.

 

Ktoré sú však skupiny vôní, ktoré sa páčia práve vám?

 

Viete, ktoré parfumy obľubujete najradšej? Alebo sa skôr nechávate pri výbere parfumu ovplyvniť viac intuíciou, spontánnosťou alebo radami parfumeristky?

 

Ako sa členia parfémy do skupín?

 

Výborným príkladom sú už spomínané svieže parfémy. Do tejto skupiny patria prevažne parfumy, ktoré sú svieže, príjemné, jemné a nie sú príliš prenikavé. Takže sú aj najuniverzálnejšie na väčšinu bežných ale aj slávnostných príležitostí. Ich nevýhodou môže byť slabšia výdrž.

 

Potom sú tu napríklad púdrové parfémy. Viac si o takýchto parfumoch môžete prečítať v krátkom článku na parfumylacno kliknutím na predchádzajúci odkaz.

 

Prečo sa parfumy členia do skupín a rodín vôní?

 

Parfumy sa členia do skupín a rodín vôní hlavne kvôli lepšiemu prehľadu a lepšiemu, či ľahšiemu vyhľadávaniu konkrétnych parfumov.

 

Máte radi romantiku a hľadáte si letnú či aj trvalú lásku?

 

Ak napríklad hľadáte romantiku a zaujíma vás predovšetkým vôňa lásky - možno neuveríte ale aj takúto vôňu dokážu parfumy evokovať. Ide hlavne o parfumy z kategórie romantických - o ktorých si opäť môžete prečítať viac kliknutím na predchádzajúci odkaz.

Hodnotenie

Aké vône máte najradšej?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma