Bývajte pohodlne a ekologicky v zrubovom dome

Bývajte pohodlne a ekologicky v zrubovom dome

Fínske zrubové drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO

02.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.kontio.sk

Je vašim veľkým snom pohodlné a ekologické bývanie? Fínska spoločnosť KONTIO, ktorá má na trhu výroby drevených domov významné postavenie, vám tento sen môže splniť.

 

Drevodomy sú jednou z možností ekologického bývania. Pevnosť stavby je zaručená prirodzenou vlastnosťou dreva ako prírodného materiálu, tvarom stavby a konštrukčným systémom. Použitie originálnej polárnej borovice zabezpečí nadštandardnú kvalitu materiálov.

 

Drevodomy majú pri realizácii nízke nároky na stavenisko a rýchly stavebný proces. Nenechajte budovanie svojho ekologického „kráľovstva“ v rukách nekvalifikovaných firiem a neskúsených stavbárov. Je veľmi podstatné, aby budovanie drevodomov bolo v rukách kvalifikovaných odborníkov, ako je to vo firme KONTIO, ktorá má 35 ročnú tradicíu v konštrukcii drevostavieb rôznych tvarov a modelov.

 

Ak chcete bývať zdravo a úsporne, drevený dom je to správne riešenie! Vďaka tepelnej izolácii v nosných rámoch sú úniky tepla minimálne. Drevený dom poskytne okrem vynikajúcich akustických vlastností aj prirodzenú vlastnosť pohlcovania vlhkosti, čím pôsobí v značnej miere na kvalitu ovzdušia v interiéri. Okrem priaznivého vplyvu na zdravie, si vás drevené domy získajú aj svojou eleganciou. Drevené zrubové domy od spoločnosti Kontio predstavujú prvotriednu kvalitu na domácom i zahraničnom trhu.

 

Firma http://www.kontio.sk/ patrí medzi najväčších producentov zrubových stavieb na svete, realizovala viac ako 35 000 projektov.

Hodnotenie

Bývajte pohodlne a ekologicky v zrubovom dome
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma