Corteva Agriscience predstavuje svoju novú organizačnú štruktúru

Nová organizačná štruktúra umožní spoločnosti Corteva lepšie využiť príležitosti na rast a zvýšiť hodnotu pre zákazníkov

09.10.2018 | Crossline

Poľnohospodárska divízia spoločnosti DowDuPont (NYSE: DWDP) - Corteva Agriscience, oznámila vo svojom vedení sériu zmien s cieľom optimalizovať potenciál pre rast spoločnosti a zvýšiť jej hodnotu, ako nezávislej poľnohospodárskej spoločnosti, pre akcionárov, zákazníkov a zamestnancov.

 

Tieto zmeny súvisia s včerajším vyhlásením spoločnosti DowDuPont. James C. Collins, Jr., ktorý doteraz pôsobil ako riaditeľ poľnohospodárskej divízie sa stane generálnym riaditeľom spoločnosti Corteva Agriscience. Táto zmena je plánovaná na 1.júna 2019, kedy sa Corteva Agriscience stane nezávislou a oddelí sa od spoločnosti DowDuPont.

 

Po výraznom pokroku v integrácii spoločností DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection a Dow Agrosciences bude nová organizačná štruktúra spoločnosti Corteva smerovať k jej oddeleniu od materskej spoločnosti. Výsledkom bude zjednotená a nezávislá spoločnosť s možnosťou maximalizovať hodnotu vyváženého portfólia vytvorením efektívnej štruktúry, ktorá lepšie integruje podnikové a komerčné platformy pre podporu osív, ochranu plodín a digitálne podniky.

 

"V priebehu uplynulého roka sme vytvorili silné predpoklady, aby sa spoločnosť Corteva mohla stať globálnym poľnohospodárskym lídrom, ktorý má ideálne predpoklady. Naši zákazníci sú stredobodom všetkého, čo robíme," povedal Collins. "Chcem postaviť do čela spoločnosti tých najlepších ľudí, aby sme dokázali zrýchliť rast divízie a zachytiť dynamické príležitosti na trhu. Znamená to obsluhovať našich zákazníkov ako širokospektrálna a multikanálová spoločnosť, ktorá bude v budúcnosti rýchlo rásť,“ dodal.

 

Nový manažérsky tím, ktorý oznámil Jim Collins, tvoria: 

 

-       Rajan Gajaria, ktorý bol predtým viceprezidentom pre ochranu plodín poľnohospodárskej divízie DowDuPont, po novom bude výkonným viceprezidentom Business Platform spoločnosti Corteva Agriscience; 

-       Tim Glenn, bývalý viceprezident divízie osív v poľnohospodárskej divízii spoločnosti DowDuPont, bude výkonným viceprezidentom a hlavným obchodným riaditeľom; 

-       Greg Friedman, ktorý pôsobil ako finančný riaditeľ poľnohospodárskej divízie a viceprezident pre vzťahy s investormi pre spoločnosť DowDuPont, bude výkonným viceprezidentom spoločnosti Corteva a hlavným finančným riaditeľom; 

-       Cornel Fuerer, v súčasnosti vedúci právneho oddelenia pre sektor poľnohospodárstva, bude starším viceprezidentom a generálnym advokátom.

 

Životopisy jednotlivých členov vedenia Corteva Agriscience sú dostupné na stránke www.corteva.com

 

Corteva Agriscience™, poľnohospodárska divízia DowDuPont

Spoločnosť Corteva Agriscience™, poľnohospodárska divízia DowDuPont (NYSE: DWDP), sa stane nezávislou verejne obchodovanou spoločnosťou, ktorá plánuje dokončiť svoju transformáciu do júna 2019. Táto divízia kombinuje silné stránky DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection a Dow AgroSciences. Corteva Agriscience™ poskytuje pestovateľom na celom svete najucelenejšie portfólio v priemysle, vrátane najuznávanejších značiek v poľnohospodárstve: Pioneer®, Encirca®, novo spustené Brevant ™ osivá, ako aj ocenené produkty ochrany osív. Nové produkty na trhu sú výsledkom prepojenia aktívnej chémie a technológií. 

Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte:

Gregg M. Schmidt302-996-8368 

gregg.m.schmidt@dupont.com

 

Kontakt s investormi:Jennifer Driscoll302-999-5510

jen.driscoll@dupont.com

Hodnotenie

Corteva Agriscience predstavuje svoju novú organizačnú štruktúru
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma