Dovolenková Terchová pre všetkých

Dovolenková Terchová pre všetkých

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

26.08.2015 | Sz3, s. r. o.

V Terchovej je azda všetko späté s najslávnejším „zbojníkom“ Jurajom Jánošíkom.  Obdivovať môžte múzeum, sochy Jánošíka i 13-kilometrový náučný chodník prechádzajúci Jánošíkovým chotárom. Náučný chodník predstavuje pomerne nenáročnú trasu, kde sa oboznámite s viacerými zaujímavosťami obce. Nie je však určený len pre peších turistov, ale i pre cykloturistov. Z ďalších lákadiel, ktoré čakajú na objavenie, sú známe Jánošíkove diery predstavujúce sústavu roklín, tiesňav a kaňonov. V Jánošíkových dierach si vychutnáte pohľad na 20 vodopádov a vzácne druhy rastlín a živočíchov.

 

Ubytovanie Terchová je pre Vás neustále pripravené, napríklad aj Chata Božka. Najmenší si odnesú zážitok z terchovskej Mini ZOO, kde sú umiestnené domáce zvieratká a detičky ich môžu nakŕmiť i pohladkať. Nadšenci športu majú možnosť splavovať rieku Orava a Váh na raftových nafukovacích člnoch. Máte chuť na pobyt v dreveniciach v lone neporušenej prírody? Ubytovanie ZázriváPenzión Jánošikov dvor je pre Vás ako stvorený.  Vypravte sa po stopách Jánošíka a zistite, že slovenské tradície v tejto obci ešte nezanikli.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Dovolenková Terchová pre všetkých
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma