Dovolenkové ubytovanie na Liptove

Dovolenkové ubytovanie na Liptove

Zaujímavé tipy na ubytovanie

04.06.2015 | Sz3, s. r. o.

Rozhodli ste sa tento rok stráviť dovolenku na Slovensku a spoznať krásne zákutia našej krajiny? Leto je ideálnym obdobím na návštevu kultúrnych podujatí a pamiatok, aktívne využitie voľného času pri vode, na bicykli a na prechádzky v prírode, ktoré Vás vytrhnú z bežného uponáhľaného života a pomôžu načerpať potrebnú energiu.

 

Krásna príroda na úpätí Nízkych Tatier, prírodné termálne kúpalisko ale aj kultúrne pamiatky. To všetko Vám ponúka ubytovanie Liptovský JánHotel Svätojánsky kaštieľ. Okrem štýlového rustikálneho zariadenia hotela, ktoré Vás prenesie do dávnych čias, je jeho súčasťou originálna kaviareň s gramofónom a obľúbenými LP platňami. Viacúčelová sála s parketovou podlahou očarí nielen milovníkov tanca, ale ponúka tiež možnosť usporiadania rodinných osláv. Príjemným spestrením sú prechádzky po parku s fontánou, vysadenom lipami a gaštanmi.

 

V tejto lokalite ešte na chvíľu zostaneme. Z historickej časti obce sa presunieme bližšie k vstupu do Jánskej doliny a termálnemu kúpalisku, kde nájdeme ubytovanie Liptovský Ján, Hotel SOREA Máj. Relaxačné pobyty sú ideálne pre návštevníkov všetkých vekových kategórií, najmä pre rodiny s deťmi, o čom svedčí aj získanie Certifikátu „Zariadenie priateľské k rodinám a deťom“.

 

Ak dávate prednosť aktívnemu oddychu v horách a turistike, osloví Vás ubytovanie Demänovská DolinaHotel SOREA SNP, ktorý je tiež držiteľom certifikátu „Zariadenie priateľské k rodinám a deťom“ a je mimoriadne vhodný pre rodinné rekreácie. Ešte ste nenavštívili Demänovské jaskyne, Vrbické pleso, či vrchol Chopku, kam sa dnes môžete pohodlne vyviezť kabínkovou lanovkou? Teraz je ten správny čas to napraviť!

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Dovolenkové ubytovanie na Liptove
Hodnotenie 4.63 z 5
Počet hlasov 8
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma