Dovoz z Číny? S nami žiadny problém a za rozumné ceny

Z Číny dovážame stroje, tovar aj výrobné zariadenia. Máme za sebou roky skúseností obchodovania s Čínou a ovládame čínsky jazyk

21.05.2020 | VISION Technology MK s.r.o. | www.dovoz-z-ciny.sk

Každá firma potrebuje pre svoju bezproblémovú prevádzku výrobné vstupy, stroje a tovary. Väčšina firiem sa v súčasnosti nezaobíde bez tovaru dovážaného z Číny. 

 

Ponúkame profesionálne služby asistované dovozu z Číny. Vy nás kontaktujete s Vašou požiadavkou dovozu z Číny a my Vám pripravíme cenovú ponuku, na základe ktorej budete vopred poznať všetky náklady spojené s Vašim dovozom z Číny. 

 

Zabezpečíme za Vás komunikáciu s čínskymi partnermi, prepravu, preclenie tovaru a aj jeho doručenie priamo do Vášho skladu. Služby poskytujeme na profesionálnej úrovni, s tým, že ceny sme nastavili tak, aby boli dostupné pre každého potenciálneho partnera. 

 

Na trhu ponúkame najväčší pomer ceny a kvality služieb.

 

Našou výhodou je znalosť čínskeho jazyka a dlhoročné skúsenosti nielen s obchodovaním s Čínou ale aj s životom v tejto krajine. Znalosť podnikateľského prostredia v Číne a lokálneho jazyka nám umožňuje zefektívniť Váš nákup z Číny. 

 

Medzi naše ďalšie služby patrí napríklad overovanie čínskych firiem, kontrola tovaru v Číne, audit čínskych tovární či plánovanie obchodných ciest do Číny. 

 

Viac informácií sa dozviete na: www.dovoz-z-ciny.sk

 

V prípade záujmu o dovoz z Číny nás môžete kontaktovať telefonicky 0948369124.

 

Hodnotenie

Dovoz z Číny? S nami žiadny problém a za rozumné ceny
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma