Efektívny a fungujúci návod ako schudnúť

Efektívny a fungujúci návod ako schudnúť

Žiadne klamstvá, tabletky na chudnutie - len čistá, vyvážená a zdravá strava.

25.06.2018 | TEXTO s.r.o. | www.mojavyziva.sk

Neviete si rady, ako schudnúť a váhu si aj udržať? Poznáme overený spôsob, ktorý vám konečne pomôže a poradíme vám, ako schudnúť a nehladovať! Je totiž úplne jedno, koľko kilogramov chcete alebo potrebujete schudnúť! Či chcete chudnúť kvôli Vášmu zdraviu, či vzhľadu - chcete sa ľuďom či svojmu partnerovi páčiť, tak je nutné naozaj chcieť schudnúť a to už je samo o sebe polovičný úspech.

 

Schudnúť zdravo = schudnúť bez jojo efektu

Ako teda správne chudnúť?

 

Ako určite viete, tak základným pravidlom, ako správne chudnúť, je znížiť príjem energie (kcal; kJ) v jedle oproti Vášmu súčasnému výdaju a to každý deň. Ale čo možno neviete je, že musíte pri nižšom príjme energie dodržiavať určité pravidlá, inak sa Vám zdravo, bez následného jojo efektu schudnúť nepodarí.

 

Príjem energie nesmie byť vyšší ako výdaj!

 

Navyše musíte mať každý deň vo svojom jedálničku nejaké minimálne množstvo energie a každý človek potrebujete iné množstvo! Ide o tzv. bazálny metabolizmus organizmu (BMR kalkulačka a výpočet on-line), čo je množstvo energie vydané v kľudovom stave. Výdaj energie v tomto stave je daný iba prácou (fungovaním) životne dôležitých orgánov (ako srdce, pľúca, mozog a zvyšok nervového systému, pečene, obličiek atď ...).

 

Ak chcete rýchlo schudnúť, potom sa určite nesnažte drasticky znížiť, či obmedziť jedlo (napr. na 1000 kcal / 4185 kJ za deň), pretože touto cestou sa Vám síce podarí schudnúť rýchlo a trebárs aj 15 kg za prvý mesiac, ale potom sa Vám chudnutie zastaví a budete ďalej hladovať. Samozrejme záleží na tom, či chcete, či potrebujete schudnúť 5 kg alebo 50 kg a trpíte obezitou.

 

Ale v každom prípade sa Vám pri takomto tempe chudnutí po čase zastaví a akonáhle začnete po takejto "kúre" normálne jesť, tak priberiete všetky zhodené kilá späť a väčšinou aj niečo navyše. Je to v podstate taký začarovaný kruh, z ktorého je nutné sa čo najskôr vymaniť (viď obrázok).

 

Zdravé a fungujúce diéty na chudnutie

 

Magazín https://www.mojavyziva.sk/ pravidelne prináša diéty na chudnutie, ktoré nielen dopodrobna rozoberie, ale uvedie aj jedálniček k diéte. Zároveň uvádza hodnotenie diét, pričom všetko je transparentné a nezaujaté. Drastické redukčné diéty sa žiadnym spôsobom nepropagujú.

Hodnotenie

Efektívny a fungujúci návod ako schudnúť
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma