Fanúšikovia futbalu pozor! Dva zápasy počas jedného zájazdu.

Fanúšikovia futbalu pozor! Dva zápasy počas jedného zájazdu.

Splňte sebe alebo blízkej osobe futbalový sen. Teraz skvelá ponuka pre všetkých futbalových nadšencov.

15.12.2014 | J&S Group | www.futbalovysen.sk

Ste náruživý fanúšik futbalu a túžite zažiť tu pravú atmosféru na vlastnej koži? Prípadne hľadáte ideálny darček pre svojho blízkeho s rovnakým snom? Predstavujeme Vám zájazd na futbal, ktorý splní aj ten najtajnejší futbalový sen.

Cestovná kancelária Futbalový sen plní priania fanúšikov najpopulárnejšej hry sveta od roku 2012. Za ten čas sme Vám sprostredkovali viac ako tisíc zájazdov na futbal.Teraz sme pre Vás pripravili skvelú akciu a tou je možnosť vidieť hneď dva zápasy počas klasického zájazdu na futbal, napr. v Londýne Chelsea a Arsenal, Manchester a Liverpool alebo v Španielsku Atlético a Real.

„Myslím si, že názov Vašej cestovky vystihuje presne to, čo ste nám sprostredkovali počas štyroch dní v Madride. Bol to jeden nádherný sen, ktorý sa splnil všetkým členom našej výpravy.“ (Igor K. po zápase Real Madrid - Barcelona)

Vidieť, čo všetko s loptou dokážu Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Luis Suárez, Zlatan Ibrahimović, Diego Costa, Alexis a pod. je zážitok na celý život.

Okrem výkonov svetových hviezd je tu aj elektrizujúca atmosféra veľkých európskych štadiónov, ktorých návšteva celý zážitok ešte umocňuje. Hovorí sa, že každý fanúšik by mal svoj obľúbený tím aspoň raz vidieť naživo – máme tu preto pre Vás jedinečné balíky futbalových zájazdov, ktoré ponúkame v skvelých cenových reláciách.

Ak sa preň rozhodne do Vianoc, dostanete kalendár na rok 2015 a k nemu aj štýlovú krabičku v hodnote 15 eur úplne zadarmo. Nájdete v nej darčekovú poukážku vyhotovenú podľa želania klienta. Okamžite tak máte k dispozícii parádny darček.

 

Každý zápas je príbeh. Vytvorte si ten svoj. Určite si prídete na svoje a na skvelý zážitok budete ešte veľmi dlho spomínať. V CK Futbalový sen nájdete spoľahlivého partnera, ktorý Vám ušije zájazd na mieru. Pridajte sa k mnohým spokojným klientom, ktorým plníme najtajnejšie sny.

CK Futbalovysen.sk
 

Hodnotenie

Fanúšikovia futbalu pozor! Dva zápasy počas jedného zájazdu.
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma