GREEN BOTTLE FLAŠE PRE PSY Z POTRAVINÁRSKEJ OCELE

GREEN BOTTLE FLAŠE PRE PSY Z POTRAVINÁRSKEJ OCELE

POSLEDNÉ KUSY DO VYPREDANIA ZÁSOB

22.07.2014 | Happy Fabric s.r.o. | www.greenbottle.sk

 

 

Firma Leverage ako výhradný dovozca pre Slovensko a Českú republiku k nám už tri roky prináša rôzne eko produkty.

 

Prvou značkou, ktorú priniesla na slovenský a český trh, bola americká značka Green Bottle. Tá okrem fliaš pre ľudí ponúkala aj fľaše pre psy, nakoľko ich zdravie je tiež ovplyvňované materiálmi z ktorých pijú. Okrem toho doggie flaša je veľmi praktická, má špeciálny uzáver prispôsobený psej papuľke - ľahká gulička z nehrdzavejúcej ocele prepúšťa vodu do uzáveru, keď ho psík olizuje.

 

Sú unikátnym darčekom pre Vášho psíka. Posledné dva typy dizajnov je možné kúpiť priamo na webstránke firmy Leverage. Predajcovia pri kúpe viac kusov samozrejme dostanú veľkoobchodné ceny. Firmy predávajúce tovar pre chovateľov alebo výrobcovia granúl tieto fľaše využívajú ako darček k nákupu pre svojich zákazníkov.

 

Doggie Green Bottle je dostupná v posledných 2 dizajnoch -  Pink Dahlia s labkami a kostičkami a Bahama Blue s labkami a kostičkami. Jej kapacita je 750 ml, materiál je 18/8 nehrdzavejúca oceľ, neobsahuje bisfenol A ani hliník, je netoxická, nezávadná pre vašich psíkov aj naše prostredie, váži len 162 gramov, jej priemer dna  je 7,4 cm, je vhodná do väčšiny stojanov v aute a na bicykli.

 

Firma Leverage už bude dovážať Green Bottle do Európy iba na základe konkrétnych objednávok firiem a pre veľké kvantity od 1 500 kusov na dizajn, preto vypredáva momentálne posledné zásoby.

 

Dizajny si môžete prehliadnuť na webstránke www.greenbottle.sk a objednať do vypredania zásob.

 

Doggie fľaša pre psy - Bahama Blue a spokojný zákazník
Doggie fľaša pre psy

Hodnotenie

GREEN BOTTLE FLAŠE PRE PSY Z POTRAVINÁRSKEJ OCELE
Hodnotenie 4.89 z 5
Počet hlasov 9
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma