Hľadáte zamestnanie? Čo tak vyskúšať pracovnú inzerciu

Hľadáte zamestnanie? Čo tak vyskúšať pracovnú inzerciu

Inzerciu práce nájdete aj na serveri zeta.sk. Ide o zdarma inzerciu, kde si tiež môžete zadať dopyt na prácu.

06.05.2014 | ZETA Company, s.r.o. | www.zeta.sk

Finančná a následne ekonomická kríza spôsobila, že počet nezamestnaných na Slovensku v posledných rokoch vzrástol. Mnoho Slovákov je tak nedobrovoľne nezamestnaných a vytrvalo si hľadajú vhodné zamestnanie. K spôsobom, ako sa dostať k vytúženej práci, patrí aj pracovná inzercia.

 

Ak ste sa doteraz s inzerciou práce nestretli, nevadí - stačí si prejsť internetové stránky s inzerátmi a vyfiltrovať si príslušné pracovné ponuky.

Niektoré inzertné weby ponúkajú inzeráty len z určitého segmentu, napr. sú špecifikované iba na reality alebo autobazár. Mnoho je však takých, ktoré ponúkajú široké spektrum inzercie z rôznych kategórií.

 

Inzerciu práce nájdete aj na serveri zeta.sk. Ide o zdarma inzerciu, kde si tiež môžete zadať dopyt na prácu. Takže ak napríklad hľadáte miesto administratívnej pracovníčku, stačí si na zeta.sk pridať inzerát a zadať dopyt: „Hľadám prácu ako administratívna pracovníčka....“.

 

Ak už zamestnanie máte, no hľadáte možnosť privyrobenia, určite vás zaujme sekcia brigády. Aj pre záujemcov o prácu v zahraničí má zeta pripravenú zvlášť rubriku.

Ako už bolo uvedené vyššie, zeta ponúka zdarma inzerciu, takže za pridanie inzerátu (či už ponuky alebo dopytu) neplatíte. 

Hodnotenie

Hľadáte zamestnanie? Čo tak vyskúšať pracovnú inzerciu
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma