Interrupcia, áno alebo nie?

Interrupcia, áno alebo nie?

Jednoduchšie riešenie?

23.05.2015 | Potratove Tablety | www.potratove-tablety.eu

Interrupcia, áno alebo nie?

V dnešnej dobe si nie každý môže dovoliť mať dieťa.  Dôvody môžu byť rôzne: nízky vek,  nedostatok financií, nedokončený kariérny postup alebo zložitá situácia s otcom dieťaťa. Mnoho krát sa stáva, že dieťa príde na svet pri náhodnom pohlavnom styku a matka tak ostáva na všetko sama.

Interrupcia je tabuizovaná téma, ktorá sa na Slovensku nerieši. Ale mnohokrát sa stáva, že sa žena  musí postaviť pred rozhodnutie, či vykonať tento nepríjemný zákrok alebo nie. Mnoho z vás si povie, že by na to nikdy nepristúpili, ale v živote sú rôzne situácie, ktoré nemajú iné východisko. Preto musia podstúpiť potrat.

Mnoho mladých dievčat zistí, že je v tom a nevedia čo ďalej. Majú strach z rodičov a z toho, že sa sami nedokážu o dieťa postarať. Pravda je, že mnoho krát sa dá situácia vyriešiť, za pomoci rodičov a priateľov. Veď ide o nový ľudský život, ktorý bude vašou radosťou. Ak už však nemáte iné východisko ako potrat, je tu nové riešenie.

Málo známa, účinná a diskrétna forma potratu je chemická interrupcia. Táto forma sa využíva najmä v západných krajinách, kde ide o bežnú formu potratu, pretože ide o šetrnejšiu formu potratu.

Ako to funguje?

Chemická interrupcia funguje na báze užitia liekov, ktoré obsahujú látku MIFEPRISTONE (laboratórne označenie RU-486). Lieky sa neužívajú samostatne ale v kombinácií s podpornými tabletami MISOPROSTOL nazývaný tiež CYTOTEC. Potratové tabletky sú diskrétnym a lacnejším riešením pri bezvýchodiskovej situácií. Potratové tablety sú na Slovensku a v Česku dostupné len na lekársky predpis. 

 

Pre a proti

 

Plusy

-       Diskrétnosť

-       Nízka cena

-       Šetrnejšia forma potratu

-       Jednoduchosť

Mínusy

-       Silné psychické zaťaženie na ženu

 

Hodnotenie

Interrupcia, áno alebo nie?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma