Kočíky pre bábiky

Kočíky pre bábiky

Kočík pre bábiku - hračka, po ktorej túži každé dievčatko

23.10.2016 | Ing.Šimon Kožák-KOALE | www.kocikyprebabiky.sk

Pre chlapca autíčko a pre dievčatko bábika sú hračky, ktoré ich sprevádzajú celé detstvo. K bábike určite patria aj rôzne šatôčky, postieľka a samozrejme kočík pre bábiky. Na bábike sa dievčatká učia napodobňovaním všetko to, čo vidia robiť mamičku, tetu, krstnú mamu. Dnešné kočíky pre bábiky to dievčatku umožňujú veľmi dobre, veď sú skutočne ako detský kočík – majú rovnaký tvar, funkcie, len veľkosť je primeraná dievčatku.

 

Ako splniť sen dievčatiek podobať sa na mamičku? Zaobstarajte jej kočík pre bábiky. A ako jej ho vybrať? Ak vyberáte kočík pre bábiku svojmu dievčatku, určite sa rozhodujte v prvom rade na základe kvality. Nech kočík už niečo vydrží. Nie je to predsa hračka na týždeň, či mesiac. Najmä ak máte ešte jednu mladšiu dcérku. Kvalitný kočík pre bábiky vydrží aj viac majiteliek. Ďalším aspektom výberu by mal byť účel, či chcete s kočíkom chodiť aj von, či bude väčšinou v byte – vtedy treba dbať na skladnosť. Niektoré kočíky sa dajú poskladať na naozaj malý rozmer. V každom prípade je najvhodnejšia kovová konštrukcia s plastovými doplnkami a kvalitná textília, prípadne koženka. Dnes je moderná i tzv. ekokoža. Veľkosť závisí od výšky majiteľky, účelu, od výšky investície, ale tiež veľkosti obľúbenej bábiky. Ďalším kritériom výberu je farba. Tu sa treba orientovať jednoznačne podľa vkusu dievčatka. Veď kočík sa musí páčiť najmä jemu. Výber medzi tromi alebo štyrmi kolieskami, či sú otočné, malé alebo veľké (zvyčajne na retro modeloch) závisí tiež hlavne od vkusu. Môžete si vybrať tiež hlboký, športový alebo kombinovaný kočík pre bábiky. Výhodná je kombinácia hlbokého a športového kočíka, ktorý spája dva druhy do jedného, čím môžete ušetriť financie i priestor a vyhnete sa kupovaniu ďalšieho modelu.

 

V súčasnosti je trend vracať sa do minulosti a je moderné všetko, čo je retro. Môžete sa preto poobzerať i po retro kočíkoch pre bábiky.

Hodnotenie

Kočíky pre bábiky
Hodnotenie 4.93 z 5
Počet hlasov 14
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma