Komplexnosť pri zariadení domu, či bytu v rámci Interiérov a TZB

Komplexnosť pri zariadení domu, či bytu v rámci Interiérov a TZB

Návrhy a realizácia interiérov, ako aj dodávka a montáž technického zariadenia /kotle, vykurovanie,voda, kanalizácia/.

21.04.2015 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

     Spoločnosť Solidis, s.r.o. je obchodno-realizačná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Hlavnou činnosťou spoločnosti je komplexné riešenie výroby a dodania nábytku do interiérov, realizácia kúpeľní s komplexnými službami v oblasti zdravotechniky, kúrenia, kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel a solárnych technológií. 

     V rámci interiérov uprednostňujeme jednoduchosť, sviežosť, eleganciu a prirodzenosť. Radi pracujeme s materiálmi, ktoré dodajú interiéru teplo domova a prirodzenú krásu. Tvoríme funkčné návrhy a zabezpečujeme ich realizáciu. Vieme navrhnúť, ako i zariadiť nábytok na mieru.

 

Máte v pláne zariaďovať rodinný dom, či byt? Neviete ako na to? 

Stačí, ak sa s nami skontaktujete a my vám radi pomôžeme. Pomocou našich architektov vieme pripraviť podklady, resp. návrhy v rámci celého interiéru.

 

Potrebujete poradiť s návrhom, ako i zariadením vašej kúpeľne?

Pri komplexnom riešení navrhovania interiérov a rekonštrukcií, poskytujeme aj služby zariaďovania kúpeľní. Ťažíme zo skúseností remeselníkov v danom obore, kvalitných materiáloch a podkladov na vysokej úrovni. V ponuke máme kompletný sortiment vhodný pre moderné kúpeľne, ktorý spĺňa kritériá aj pre najnáročnejších zákazníkov. Riešenie vizuálnych návrhov vieme zabezpečiť cez naše partnerské kúpeľňové štúdia, ale i cez našich architektov.

 

Potrebujete v súvislosti s vašim príbytkom zabezpečiť dodávku a montáž technického zariadenia /zdravotechniky, kúrenia, kotla, kanalizácie/?

Zameriavame sa aj na realizáciu služieb v oblasti dodania technológií do rodinných domov, bytových nadstavieb a bytov. Staviame na renomovaných značkách ako je Buderus, Rehau, Viessmann a iné.

 

Neváhajte a kontaktujte nás!

 

Kontakt:

 

Mobil:+421 905 847 098

E-mail: solidis@solidis.sk

Navštívte nás aj na www.facebook.com/Solidis.sk

Svieža, originálna a trendová kuchyňa
 

Hodnotenie

Komplexnosť pri zariadení domu, či bytu v rámci Interiérov a TZB
Hodnotenie 4.88 z 5
Počet hlasov 8
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma