Krtkovanie - čistenie kanalizácií a odpadových potrubí

Krtkovanie - čistenie kanalizácií a odpadových potrubí

Pre dokonalé vyčistenie kanalizácie a odpadového potrubia používame niekoľko osvedčených postupov, ktoré vás zbavia problémov.

03.01.2019 | PK - krtkovanie | krtkovanienonstop24.sk/krtkovanie-bratislava.html

Odtoky z kanalizácie a kanalizáčné potrubia sa môžu upchať alebo poškodiť, ak zostanú bez potrebnej starostlivosti. Nie len v domácnostiach, ale aj v hoteloch alebo verejných objektoch je potrebné pravidelne vyčistiť odpadové potrubie. Príležitostne môže dôjsť k nepríjemným udalostiam, ako upchatie alebo poškodeniu odpadu či kanalizácie. Vzniknutý problém je potrebné čo najskôr riešiť.

 

Je nevyhnutné, aby sa s akýmkoľvek druhom úniku odpadových vôd zaobchádzalo ako s nebezpečenstvom a na odstránení následkov úniku odpadových vôd pracovalo rýchlo a efektívne, aby nedošlo ku kontaminácii podzemných vôd.

 

Ako skúsení experti na čistenie kanalizácií a odpadových potrubí rozumieme problematike čistenia. Sme odborníci na čistenie kanalizácie a rýchle zásahy pri poruchách kanalizačných potrubí, s tímom, ktorý má viac ako 15 rokov skúseností so sanáciou škôd spôsobených odpadovou vodou.

 

Krtkovanie a čistenie kanalizácie realizujeme pomocou mobilného zariadenia poháňaného elektromotorom. Krtkovanie je možné až do dĺžky 25 m pri priemere od 50 mm až po 150 mm, pričom je možné meniť hlavice. Krtkovaním čistíme upchaté kanalizácie a potrubia v dome alebo byte. Krtkovaním vám vieme vyčistiť (odfrézovať) napríklad upchané umývadlo, odpadové potrubie v kuchyni, upchané WC, prípadne upchané strešné zvody (odkvapové potrubia), kanalizačné stupačky.

 

Čistenie kanalizácie prevádzame vysoko výkonnými čistiacimi vozidlami, pričom sa vysokým tlakom vody kanalizačné potrubie uvoľní, odstránia sa nečistoty, usadeniny a obnoví sa priechodnosť potrubia.

 

Vykonávame krtkovanie WC, umývadiel, drezov, vaní, stupačiek, kanalizácií, dažďových zvodov. Poskytujeme služby krtkovania v bytoch, rodinných domoch, obchodných a nákupných centrách, administratívych objektoch, reštauráciách a baroch.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie
 

Hodnotenie

Krtkovanie - čistenie kanalizácií a odpadových potrubí
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma