Leto v Ždiari príjemne prekvapí

Leto v Ždiari príjemne prekvapí

Zaujímavé miesta a tipy na letné ubytovanie

31.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Láka vás dovolenka na horách a chcete sa vyhnúť rušným turistickým centrám? Vychutnať si v pokoji pohľad na nádhernú panorámu hôr? Zavítajte do malebnej dedinky Ždiar na úpätí Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Budete milo prekvapení, koľko možností táto lokalita ponúka.

 

Ubytovanie ŽdiarChata Adam je ako stvorená pre rodinnú dovolenku alebo skupiny do 10 osôb. Súčasťou ubytovania je vybavená kuchyňa a spoločenská hala s televíziou. Posedenie s priateľmi si vychutnáte aj na terase. Pri pohľade na Ždiarsku vidlu môžete plánovať turistické trasy na nadchádzajúci deň.

 

Zaujímavým architektonickým riešením a komfortom oslovia Chaty Winter & Summer. Naplánujte si s priateľmi grilovačku na terase alebo cyklovýlet do okolia. Bicykle si môžete bezpečne odložiť v pivnici chaty. Dovolenka s deťúrencami? Stačí oznámiť pri rezervácii a personál Vám zabezpečí detskú postieľku i vaničku.

 

Čo tak dopriať si počas dovolenky trochu luxusu? Penzión Winter & Summer Resorts, to sú rozprávkovo zariadené izby, mini wellness s vírivkou a fínskou saunou ale i reštaurácia s veľkým detským kútikom. V podobnom štýle môžete stráviť i deň. Vychutnajte si jazdu na koči, krásu Belianskej jaskyne alebo navštívte Ždiarske múzeum.

 

Nezabudnuteľné zážitky a pozitívnu energiu vám prinesie ubytovanie TatryChaty Mountain Resorts. Moderné a zároveň útulné zariadenie disponuje okrem spální plne zariadenou kuchyňou, jedálňou, obývacou izbou a terasou so sedením. Výborný relax poskytuje vírivka a sauna. Ak uprednostňujete zábavu pri vode a tobogany, vyberte sa do neďalekého Aquacity Poprad alebo Thermal park Vrbov.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú letnú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Leto v Ždiari príjemne prekvapí
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma