Magické perly

Magické perly

Vyskúšajte novinku vo svete kozmetických prípravkov švajčiarskej značky Inspira.

12.03.2018 | Kozmetika Vlasta | www.kozmetikavlasta.sk

Magické perly naplnené zázračným koktejlom, ktorý chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi prostredia ako sú UV žiarenie či znečistené ovzdušie, zjemňuje a rozžiaruje pleť, dodáva jej energiu, vypína a vyhladzuje vrásky. Vyskúšajte túto úžasnú novinku a objednajte si cez náš objednávkový formulárMagické guličky sú navrhnuté na použitie najmä ráno ako intenzívne ošetrenie po vyčistení pokožky a pred aplikáciou krému. Pri stlačení dávkovača sa perly a sérum zmiešajú do ľahkej emulzie, ktorá sa ľahko a šetrne aplikuje.

 

Ružové magické perly

Obsahuje vzácny extrakt z kaviáru, bohatý na aminokyseliny, vitamíny a lipidy. Intenzívne zvlhčuje, chráni pred voľnými radikálmi a hlboko regeneruje. Určený je pre pokožku vyžadujúcu dôkladnú regeneráciu a je ideálny aj na použitie po nadmernom vystavení pleti slnečnému žiareniu.

 

Modré magické perly

S intenzívnymi hydratačnými účinnými látkami z mora (červené a hnedé extrakty z rias) pre extra dávku vlhkosti a pevnú, hladkú a žiarivú pokožku. Špeciálne navrhnuté pre suchú pokožku so stratou hydratácie.

 

Perleťové magické perly

S vitalizujúcim vitamínom C a švajčiarskym bylinkovým výťažkom, ako je mallow, mäta, melíza a veroncia pre žiarivú a rovnomernú pleť. Pôsobí proti pigmentovým poruchám a starnutiu.

 

Oranžové magické perly

Obsahuje kyselinu hyalúronovú a extrakt z Fern z Nového Zélandu pre intenzívny spevňujúci a liftingový efekt. Špeciálne navrhnuté pre zrelú pleť, ktorej chýba elasticita.

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma