Maskáčový vzor ako hit roka 2017

Maskáčový vzor ako hit roka 2017

Jeden z najvýraznejších trendov tohto roka

20.06.2017 | Merkurius s.r.o. | www.bestlook.sk

 

Jeden z najvýraznejších trendov tohto roka je s nami už dlhé desaťročia. Bol však využívaný v úplne inom kontexte, než dnes. Viete, o čo ide? Ak ste hádali maskáčový vzor, trafili ste presne. Už dávno nie je devízou len ozbrojených zložiek, dnes sú obchody plné takto štylizovaného oblečenia.

 

A zatiaľčo vojaci ho využívali nato, aby splynuli s prostredím, dnes sa nosieva kvôli opačnému dôvodu - má zaujať. Na regáloch nájdete tričká, bundy, nohavice, košele, doplnky ba aj topánky s maskáčovým vzorom. Milí páni, viete ako ho nosiť?

 

1. Nie od hlavy po päty

 

Zatiaľ čo maskáčový vzor je momentálne naozaj trendy, netreba to s ním preháňať. Ak sa doňho odejete celí, budete vyzerať ako čerstvý regrút, prípadne nadšený poľovník. Jeden kus takéhoto odevu bohate stačí, takže ak sa neplánujete skrývať v hustom zelenom poraste, viac na seba nedávajte.

 

2. Správne ho kombinujte

 

Ak ste si už vybrali kus odevu s maskáčovým vzorom, je čas dokombinovať ho so zvyškom oblečenia. Nie všetko k nemu totiž pasuje. Dobre sa mieša s tmavšími kusmi odevu, je teda rozumné zamerať sa na takýto mix. Ak milujete pestré a šialené farby, na maskáče zabudnite.

 

3. Niekedy postačia aj doplnky

 

Nemusíte sa do army vzoru vrhnúť hlavou napred. Maskáče to nie sú len nohavice, resp. vrchná časť odevu. Občas postačí svoj outfit týmto vzorom iba letmo doplniť. Dnes nájdete už aj maskáčové okuliare, batohy, šatky. Každý si nájde to svoje.

 

4. Keep it simple

 

Táto rada nadväzuje na tie predošlé. Maskáčový vzor má svoje čaro, nemali by ste ho však na seba dávať za každú cenu a v každej podobe. Niektoré bundy vyzerajú až smiešne, podobne je to aj s košeľami. Najjednoduchšou cestou je obliecť na seba pekne napasované maskáčové tričko, ktoré bez pretvárky symbolizuje maskulinitu. Pretože menej je niekedy viac.

 

Takto oblečený budete pôsobiť dojmom BestLook :)

Hodnotenie

Maskáčový vzor ako hit roka 2017
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma