Nerez a chróm s úplne novými vlastnosťami

Nerez a chróm s úplne novými vlastnosťami

Nano ochrana nerezi a chrómu

04.07.2018 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

V našej domácnosti nájdeme mnoho povrchov, o ktoré sa treba dostatočne starať. Medzi nimi sú určite aj nerezové a chrómované povrchy. Tieto povrchy sú veľmi háklivé na dotyk. Veď to poznáme, jeden dotyk a naše odtlačky prstov sú priamo na povrchu.

 

Nanotechnológia je inovatívna technológia, ktorá dokáže nevídané veci. Táto technológia je schopná zmeniť povrchové vlastnosti na nepoznanie a k tomu dodať povrchom úplne nové vlastnosti. Nano produktom sa dajú ošetriť aj nerez a chróm.

 

Po nanesení produktu sa na povrchu vytvorí veľmi tenká, voľným okom neviditeľná vrstva. Táto nano vrstva zabezpečí nové vlastnosti ako hydrofóbia, oleofóbia a nepriľnavosť nečistôt. Následné čistenie bude oveľa jednoduchšie a bude Vám k tomu stačiť čistá voda. Nano ochrana je úplne nezávadná pre potraviny.

 

Pozrime sa na všetky výhody ošetrenia:

 

1. Povrch bude viac odpudzovať vodu, oleje a iné tekutiny.

 

2. Chrómované a nerezové povrchy sa špinia menej a na ich následné čistenie väčšinou postačuje len handra a voda - efekt ľahkého čistenia.

 

3. Povrch ostane dlhšie lesklý a bez šmúh.

 

4. Nanesením nano ochrany povrch nezmení svoj vzhľad ani pocit na dotyk.

 

5. Vďaka nano vrstve sa na ňom usádza menej baktérii.

 

6. Ochrana je UV stabilné a odolná voči bežným čistiacim prostriedkom, takže vám vydrží dlhšie. Predpoklad pre dlhú životnosť je správne nanesenie nano ochrany.

 

7. Odtlačky prstov, vodný kameň alebo mastné fľaky odstránite ľahšie. Stačiť vám bude napríklad len kvalitná mikrovláknová handra

 

8. Povrch bude mať užitočné vlastnosti a zároveň je neškodný pre potraviny.

 

Nanesenie produktu je veľmi jednoduché a spotreba predstavuje 5-10ml/m2. Životnosť nano vrstvy je počítaná v mesiacoch alebo dokonca v rokoch. Na stránkach spoločnosti NanoProm nájdete nielen tento, ale aj mnoho iných nano produktov, ktorými si dokážete uľahčiť každodenný život.

 

Hodnotenie

Nerez a chróm s úplne novými vlastnosťami
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma