Oblečenie pre ženu a oblečenie pre muža na jar

Oblečenie pre ženu a oblečenie pre muža na jar

Ako oblečnie si vybrať na prechodné obdobie

01.03.2019 | Merkurius s.r.o. | bestlook.sk

 

Jar je charakteristická prechodným počasím, kedy už odznievajú posledné mrazy, no lúče slnka ešte nie sú horúce. Na prechádzku už na seba nie je potrebné nahodiť štyri vrstvy, šatník sa prevzdušní. Kľúčové však je, aby sa človek v jarnom oblečení cítil pohodlne, nemrzol a nepotil sa, a vyzeral čo najlepšie.

Čo má na seba obliecť žena, čo chlap? Presne týmto otázkam sa budeme venovať v tomto texte.

 

Dámska móda je versatilná

 

Ženy to majú o čosi jednoduchšie, pretože ich šatník je univerzálnejší.

V chladnejšom počasí je dôležité mať na sebe teplé oblečenie. Tu sa núka napríklad džínsová bunda, doplnená štýlovou blúzkou. Ide o klasickú voľbu, ktorá z módy tak skoro nevyjde. Alternatívou je pekná čierna kožená bunda, prípadne jarný kabát. Slobodné duše možno uprednostnia neformálnu cestu a navlečú si na seba hrubšiu mikinu s kapucňou, ktorá je uniformou neviazaných. A drží si štýl.

Ideálnym doplnkom, ktorý navyše chráni krk pred vetrom, je šatka. Je ich od výmyslu sveta a preto nie je najmenším problémom doladiť ju k zvyšku oblečenia. Veľmi dôležitá je tiež voľba obuvi. Čižmy, tenisky, alebo opätky? Nesprávna odpoveď neexistuje, každá z týchto alternatív je ideálna do jarných ulíc. Záleží však na tom, či má dáma na sebe rifle, sukňu, prípadne legíny či nylónové pančuchy.

 

Šatníkové stálice pre pánov

 

Pánska móda sa rok čo rok relatívne recykluje, vôbec to však nie je na škodu. Existujú isté overené stálice, v ktorých chlap vyzerá a cíti sa dobre. Napríklad kombinácia kožená bunda a modré rifle, pod to biele tričko, na nohy čierne topánky a môžeme vítať jar so štýlom. Nezabudnúť na slnečné okuliare. Ak je vonku chladnejšie, je možné na seba hodiť jednofarebnú prešívanú bundu, pod to formálnejšiu košeľu a výsledkom je nenútený dojem.

 

Na začiatku jari zahreje aj prechodný kabát, predovšetkým v čase, keď sa ešte miestami ozvú aj mrazy. Tento kus oblečenia sa perfektne dopĺňa so svetrom, košeľou a tmavými nohavicami. Outfit vhodný do práce, na večeru, ale aj na bežnú vychádzku. Kto povedal, že chlap má byť elegantný iba vo formálnych situáciách?

Športové typy uprednostnia mikiny a tenšie bundy, ktoré možno doplniť hoci aj teplákmi, prípadne voľnejšími nohavicami a teniskami. Aj neviazanosť v pohybe má štýl.

outfitov. Saká v kombinácií s tričkami (ale aj košeľami), formálne nohavice, elegantná kožená obuv. Na ruku hodinky a môžeme ísť do ulíc.

Hodnotenie

Oblečenie pre ženu a oblečenie pre muža na jar
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma