Oddych od civilizácie

Oddych od civilizácie

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

09.10.2015 | Sz3, s. r. o.

Bažíte po úniku od reality a každodenných problémov? Neseďte cez dovolenku len doma, taká dovolenka vám oddych neprinesie. Iste ste už zažili, že ste sa po dovolenke vrátili do práce či do školy a neboli ste vôbec zregenerovaní. Tentoraz to môže byť iné – zmeňte prostredie o 180 stupňov a vystriedajte hlučné mesto plné turistov za pokojné miestečko kdesi v horách či na lúkach.

 

Skutočný 100 % relax mimo civilizácie vás čaká na Liptove. V nádhernej ničím nedotknutej prírode telefónneho signálu sa nachádza ubytovanie Partizánska Ľupča – Liptovský MikulášZrubová Chata Magurka. Neďaleko sa vyjašíte v termálnych kúpaliskách a Liptovskej Mare alebo sa kultúrne vyžijete v blízkej rezervácii ľudovej architektúry vo Vlkolínci.

 

Riekou Ľubochniankou a lesom je od civilizácie oddelené ubytovanie ĽubochňaRužomberok, Chata Lúčka . Všade vládne pohodová atmosféra, pokoj a ticho. Práve preto je priam ako stvorená pre rodinnú rekreáciu a nenáročných klientov. Vhodná však je aj pre ozdravovacie pobyty detí, a to najmä počas jesenných mesiacov.

 

Ubytovanie NámestovoNovoť, Chata Drevenička Orava vyčnieva uprostred krásnej oravskej prírody blízko lyžiarskych vlekov. Vôňa dreva, oheň v krbe, kone, gazdovský dvor a rozprávková atmosféra – to sa každý deň len tak nevidí. Drevenička je určená na rekreačné účely pre rodiny s deťmi.

 

Z Oravy však neodchádzame. Na kopci s pekným výhľadom na tichom mieste je ubytovanie Tvrdošín, Drevenica Lilly ako stvorená na oddych. A hoci ste vzdialení od civilizácie, chýbať vám nič nebude – domáci vám vyjdú vo všetkom v ústrety a vy budete mať chuť sa vrátiť.

 

V nádhernej prírode Belianskych Tatier nájdete ubytovanie Ždiar, Rekreačné Chaty Bachledová. Chata Skalka a Chata Rekrea vám ponúknu skutočne fascinujúci výhľad z okien na panorámu Belianskych Tatier. Tunajšie prostredie je jedinečnou kombináciou čistej prekrásnej prírody, folklóru a nespočetných možností na relax aj horskú turistiku.

 

Oddýchnite si od civilizácie a doprajte si nezabudnuteľnú dovolenku!

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma