OSVIEŽTE DETSKÚ IZBU Tapety do detskej izby

OSVIEŽTE DETSKÚ IZBU Tapety do detskej izby

Tapety do detskej izby ako ich nepoznáte

16.11.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | www.detskapostel.com

Siahnite po tapete - osviežte detskú izbu

Ak premýšľate, ako rozveseliť detskú izbu a dodať jej ten správny šmrnc, máme pre vás riešenie. Vyskúšajte obľúbené 3D  detské tapety. Vybrať si môžete z množstva najmodernejších motívov, farieb a vzorov. Tapety do detskej izby sú jednoduchým a pritom veľmi nápaditý spôsob ako skrášliť detskú izbu.

Zastaralé tapety z nášho trhu už našťastie pred istým časom vymizli. Po dlhšom útlme však zažívajú renesanciu. Reč však nie je o nemoderných, monotónnych kúskoch, ale o novodobých 3D fototapetách. Vyvolávajú dojem prietrannosti, jasnosti a hĺbky. Ponúkajú jednoduchý spôsob, ako nenáročne zútulniť a obzvláštniť detskú izbu.

Jedna stena často stačí

Dobrým zvykom je v tomto prípade riadiť sa podľa hesla „Menej je viac“ a otapetovať iba jednu stenu v izbe. Vyhnete sa tak zbytočnému prekombinovaniu a vyvolaniu opačného – nepríjemného efektu. Zvyšné steny potom môžete farebne doladiť so vzorom tapety. Ak predsa len uvažujete nad otapetovaním všetkých štyroch stien, poraďte sa s dizajnérom alebo odborným predajcom, ako čo najlepšie tapety do detskej izby zladiť.

Zamaskujte nedostatky

Využiť tapety do detských izieb je praktické riešenie na zamaskovanie zničených stien. Povrch moderných fototapiet je umývateľný, preto vám nemusia stavať vlasy dupkom, ak sú vaše ratolesti aktívnymi umelcami a radi zdobia steny v byte rôznorodými umeleckými dielami. 

Farba vplýva na náladu

Farby ovplyvňujú náladu dieťaťa. Biela zíva prázdnotou a môže na deti pôsobiť chladne. Do detskej izby sa preto príliš nehodí. Pri výbere farby prihliadajte aj na povahu dieťatka. Pre tichšie, zakríknutejšie deti sa odporúčajú farby, ako červená, žltá či zelená. Naopak, veľmi energické dieťa pomôžu stimulovať jemné farby.V našej ponuke máte možnosť vybrať si z detských tapiet na stenu všetkých možných motívov a farieb od renomovaných európskych výrobcov.

Hodnotenie

OSVIEŽTE DETSKÚ IZBU Tapety do detskej izby
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma