Parfémy David Beckham

Parfémy David Beckham

kvalita za málo peňazí

05.07.2014 | Peter Scholc | www.e-parfumy.sk

Bývalého najznámejšieho a zároveň najdrahšieho britského futbalistu Davida Beckhama určite pozná každý. Parfémy nesúce jeho meno však v pomere s kvalitou sú lacné. Pri mene David Beckham vás možno napadne, že parfumy tejto značky sú tvorené len pre mužov. No tvorcovia vôní značky David Beckham myslia aj na ženy, dokonca podľa našich prieskumov sú dámske parfémy David Beckham viac vyhľadávané, ako pánske.

Ak uvažujete nad kúpou tejto značky, skúsim vám bližšie opísať jednotlivé druhy, ktoré ponúkame aj v našom eshope.

Pánske parfémy David Beckham:

David Beckham Instinct - túto značku odporúčam ženám, ktoré chcú spraviť radosť svojim partnerom. Vôňa značky Instinct je jemná a pritom športovo - elegantná, výrazne mužná, s dráždivým podtónom. Jej svieža vôňa drží dlho, pôsobí mužne ako sám Beckham.

David Beckham Homme je korenitá vôňa s mierne drevitým podtónom vhodná skôr pre mladších mužov. Vôňa dlho drží, je príjemná pre okolie, nevtieravá. Novinka pre rok 2011. V našom eshope si môžte objednať okrem iných objemov aj sadu David Beckham Homme 30ml s 200ml sprchovým gélom za veľmi dobrú cenu.

David Beckham Intimately man - je výrazná korenito drevitá vôňa pre atraktívnych mužov. Prenikavá, no zároveň nevtieravá a okoliu príjemná vôňa. Vysoká kvalita za nízku cenu. 

 

Dámske parfémy David Beckham:

 

David Beckham Signature for her je svieža a príjemná vôňa, mierne sladká, nevtieravá, vhodná pre všetky ročné obdobia. Po prvej aplikácii parfému sa zdá byť veľmi sladká, no po čase keď prenikne pokožkou je to pekná svieža vôňa. V pomere ku kvalite je lacná. Vôňa pre sebavedomé ženy, páči sa ženskému, ale aj mužskému nošteku. 

David Beckham Intimalely woman - je vôňa čistoty, kvetinová, mierne sladká vôňa. Je to úžastne jemný a sexi parfém. Výrobca ponúka aj rôzne balenia - menšie  vhodné do kabelky, aj na poličku kúpeľne veľké balenie. Vôňa vhodná pre všetky ročné obdobia, má dlhú výdrž. Parfém Intimately woman je u žien veľmi obľúbená, vďaka nízkej cene a kvalite mimoriadne veľkej. 

Parfumy Davida Beckhama a mnoho iných si môžte objednať v našom eshope www.e-parfumy.sk

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma