Progamingshop PR článok

Progamingshop PR článok

Progamingshop.sk - špecialista na hry a herné konzoly - spolupráca na projekte žiakov SOŠ IT, tajovského 30, 975 90 B. Bystrica

27.03.2018 | SOŠ IT Tajovského 30 | sos-it/progamingshop.sk

Spoločnosť Progamingshop je známa predajom počítačových hier a  príslušenstvom k hrám, výpočtovej techniky, mobilných telefónov, elektrovozidiel, dronov a iného tovaru. Progamingshop zaviedol ako svoju novú službu výmenu starých hier za nové s veľkým úspechom. Táto služba spočíva v tom, že zákazník zoberie svoju starú hru, príde do Progaminshopu, povie predajcovi, ktorú hru by chcel vymeniť a podľa toho ho predajca informuje, koľko bude ešte treba doplatiť za hru.

 

Hry možno vymieňať aj prostredníctvom e- shopu, čo uvítajú zákazníci, ktorí si chcú uľahčiť nakupovanie.

Spoločnosť Progamingshop patrí pod firmu ARAŠID, s. r. o. , ktorá bola založená v roku 2002. Za toto obdobie nakúpilo v spoločnosti viac ako stotisíc rôznych zákazníkov a stal sa najväčším internetovým obchodom na Slovensku s hrami a s herným príslušenstvom. Na Slovensku má Progamingshop až pätnásť predajní a prevádzkuje  tiež internetové obchody.

 

Spoločnosť Progamingshop je známa aj spoluprácou so známymi osobnosťami a youtubermi, prostredníctvom ktorých upozorňuje na nové akcie.

Žiaci SOŠ IT v Banskej Bystrici, študijný odbor pracovník marketingu, tiež požiadali spoločnosť o spoluprácu.

 

Boli sme veľmi milo prekvapení ich prijatím a ochotou poskytnúť nám napriek pracovnému vyťaženiu takú  podporu, aby sme sa mohli zapojiť do realizácie komunikačného mixu pre ich spoločnosť. Spoločnosť Progamingshop nás motivovala úžasnou ponukou zúčastniť sa exkurzie v Prahe.

 

Vďaka tejto podpore sme sa mohli realizovať pri tvorbe ankety alebo letákov na reklamu a podporu predaja. Po vytvorení letákov, sme ich boli roznášať a natočili sme tiež video, ako vykonávame výmenu starej hry za novú, ktorým propagujeme výmenu hier.

 

Počas  spolupráce so spoločnosťou Progamingshop sme zažili ťažké aj šťastné chvíle. Boli sme vystavení tlaku kvôli časovému sklzu, ale zároveň sme si potvrdili, že pracovať v reálnych podmienkach nie je jednoduché. Naučili sme sa lepšie spolupracovať, povedať si svoj názor, preukázať svoje schopnosti a organizovať prácu.

Hodnotenie

Progamingshop PR článok
Hodnotenie 4.97 z 5
Počet hlasov 60
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma