Reklama zbalená na cesty - roll-up

Reklama zbalená na cesty - roll-up

Mocný a cenovo dostupný nástroj marketingu. Použite roll-up na efektívnu prezentáciu svojich produktov alebo služieb.

02.12.2014 | ZEPHIROS, a.s. | www.zephiros.com

Pomerne novým a moderným spôsobom prezentácie firmy sú flexibilné reklamné systémy, ktoré slúžia na prezentáciu firiem v interiéri na predajnej alebo výstavnej ploche. V posledných rokoch sa značne rozšírili rôzne konštrukcie, ktoré majú originálne a nápadité prevedenie a hlavne umožňujú nenáročný spôsob inštalácie reklamného pútača. Niektoré už len svojim vyhotovením a použitými materiálmi priťahujú pozornosť a stávajú sa neprehliadnuteľnými. Jedným z reklamných nosičov, ktorý zaručene neprehliadnete je roll-up banner.

 

Predpokladám, že mnohí z vás sa s roll-up bannerom už stretli v niektorom nákupnom centre, predajni alebo na výstave. Jedná sa, zjednodušene povedané, o reklamný plagát napnutý medzi základňou a hornou lištou. Vďaka kompaktným rozmerom zaberá minimum podlahovej plochy a ľahko nájdete miesto na jeho umiestnenie.

 

Možno sa pýtate, aké ďalšie výhody má pre vašu prezentáciu v "teréne" roll-up banner? Určite sa nechcete naťahovať s obrovskými papierovými plagátmi, ich skladaním a upevňovaním na mieste, kde chcete svoju firmu prezentovať. Hotová nočná mora. A práve roll-up banner je ideálny spôsob, ako sa tomuto problému vyhnúť. Montáž i demontáž je veľmi jednoduchá a bez väčšej námahy ju zvládne každý, stačí len plagát vyrolovať z hliníkovej základne a medzi základňu a hornú lištu umiestniť vzpernú tyč. Hotovo! Za pár sekúnd.

 

Pokiaľ chcete mať istotu, že kúpite kvalitnú a stabilnú mechaniku s reklamným motívom vytlačeným v brilantných farbách na kvalitnej fólii, obráťte sa na digitálnu tlačiareň ZEPHIROS. Aj vďaka výhodnej polohe blízko centra Bratislavy, môžete mať svoj roll-up banner už aj na druhý pracovný deň od objednávky. Vyberte si z ponuky roll-up bannerov na www.zephiros.com.

Roll-up banner
 

Hodnotenie

Reklama zbalená na cesty - roll-up
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma