Satellite P50-B

Satellite P50-B

Podnet pre Vaše zmysly

06.06.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.toshiba-shop.sk

Rad Satellite P50-8 je pripravený prebudiť Vaše zmysly  

Na veľkom 15,6-palcovom (39,6 cm) displeji Ultra HD (4K) uvidíte každý dokonale ostrý detail v úchvatnom rozlíšení 3 840 x 2 160 s neuveriteľnými 282 pixelmi na palec. Je to zážitok, ktorý vám skutočne otvorí oči. Zároveň je však prirodzene výrazný a presný, a to vďaka realistickej kalibrácii softvérom Chroma Tune™ a certifikátu spoločnosti Technicolor. Keďže model Satellite P50-B vyhovuje rozmanitým požiadavkám, k dispozícii je aj voliteľný displej Full HD 1080p s technológiou IPS. Alebo vezmite ovládanie do vlastných rúk vďaka dotykovému ovládaniu a využite naplno systém Windows 8.1. Vďaka štvorjadrovému procesoru Intel® Core™ i7 s technológiou Hyper-Threading a grafickej karte pre nadšencov AMD Radeon™ R9 M265X s 2 GB pamäte VRAM (GDDR5) zažijete dokonalý výkon. Prostredníctvom prémiových stereofónnych reproduktorov Harman Kardon® vyladených technológiou DTS® Sound™ navyše budete počuť pôsobivý zvuk. K tomu pridajte najmodernejšie možnosti pripojenia a komunikácie, ktoré sa môžu hodiť. Skrývajú sa pod sofistikovaným strieborným hliníkovým plášťom aj na jeho povrchu. Prenosné počítače Satellite P50-B od spoločnosti Toshiba podnietia vaše zmysly.

 

Brilantný obraz

 

Je čas otvoriť oči a objaviť najintenzívnejšiu kvalitu obrazu, aká je k dispozícii v prenosnom počítači. 15,6-palcový (39,6 cm) model Satellite P50-B obsahuje dotykový displej Ultra HD (4K), ktorý prináša úžasné rozlíšenie 3 840 x 2 160 s neuveriteľnými 282 pixelmi na palec. To znamená štyrikrát viac zobrazovacích bodov než v prípade Full HD, a teda štyrikrát čistejší obraz. Všimnete si tak viac detailov a text bude dokonale ostrý. Až keď displej uvidíte, uveríte, že je skutočný. Prirodzenejšia je aj reprodukcia farieb, pretože displej Ultra HD absolvoval realistickú kalibráciu farieb softvérom Chroma Tune™ a získal certifikát spoločnosti Technicolor.

 

Dokonalý zvuk

  

Vďaka štvorjadrovému procesoru Intel® Core™ i7 s technológiou Hyper-Threading a grafickej karte pre nadšencov AMD Radeon™ R9 M265X s 2 GB pamäte VRAM (GDDR5) zažijete dokonalý výkon. Prostredníctvom prémiových stereofónnych reproduktorov Harman Kardon® vyladených technológiou DTS® Sound™ navyše budete počuť pôsobivý zvuk. K tomu pridajte najmodernejšie možnosti pripojenia a komunikácie, ktoré sa môžu hodiť. Skrývajú sa pod sofistikovaným strieborným hliníkovým plášťom aj na jeho povrchu. Prenosné počítače Satellite P50-B od spoločnosti Toshiba podnietia vaše zmysly.

 

 

 

Celý článok nájdete tu: Toshiba Satellite P50-B

 

 

www.toshiba-shop.sk

 

facebook

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma