Súkromný detektív Bratislava

Dokazovanie nevery

13.08.2019 | Riešimeneveru.sk | www.riesimeneveru.sk

Naša detektívna kancelária, ktorá pôsobí v Bratislave, dostáva denne desiatky dopytov, ktoré požadujú detektívne služby zamerané na dokazovanie nevery. Je to jednoducho najčastejšie vyhľadávaná služba, ktorú súkromný detektív vykonáva. Preto sa služby súkromného detektíva točia hlavne okolo vzťahov a odhaľovania nevery. Rozhodli sme sa preto vytvoriť stránku, ktorá bude zameraná čisto na túto činnosť a nájdete ju v nasledovnom odkaze:

 

https://www.riesimeneveru.sk/

 

Snažili sme sa detektívne služby odprezentovať tak jednoducho a jasne, aby aj absolútny nováčik na poli detektívnych služieb vedel presne čo si objednáva. 

 

Služby súkromného detektíva sme rozdelili na balíky:

 

https://www.riesimeneveru.sk/basic/

https://www.riesimeneveru.sk/optimal/

https://www.riesimeneveru.sk/non-stop/

 

Ak potrebujete odhaliť neveru a sledovať neverného partnera, jeden z týchto balíkov bude predstavovať riešenie vášho problému. 

 

Balík Basic je určený na jednoduchšie prípady, kde súkromný detektív realizuje sledovanie osôb po dobu jedného týždňa, bez použitia špeciálnej špionážnej techniky. Takáto detektívna služba je vhodná aj na oboznamovacie sledovanie, ktoré môže v nasledujúcich týždňoch prerásť do zložitejšieho balíku služieb. 

 

Balík Optimal je vhodný na zložitejšie prípady, kde súkromný detektív používa aj prostriedky na sledovanie pohybu vozidla alebo na monitorovanie záujmového priestoru. Tu máme na mysli špionážnu techniku v zmysle GPS lokalizácie a odpočúvacích zariadení, prípadne špionážnych kamier. 

 

Balík Nonstop je najvyššou formou sledovania, kedy súkromný detektív vykonáva sledovanie osoby v tíme súkromných detektívov, ktorí spolu dokážu vybaviť aj najzložitejšie situácie, ktoré sa počas detektívnych služieb môžu objaviť. 

 

Súkromný detektív Bratislava ponúka najlepšie ceny za detektívne služby. Cena za detektívne služby je stanovená paušálne, to znamená,  že za celý týždeň dopredu, vďaka čomu je môžné uplatniť nižšiu cenu. Naša detektívna kancelária nemá ambíciu pôsobiť iba pre bohatých ľudí, ale chce pomôcť aj obyčajným ľuďom. Preto nevnímame toto povolanie ako príležitosť na rýchle zbohatnutie, ale ako prácu, ktorá nás baví. 

 

Pokiaľ máte podozrenie na neveru u svojho partnera, pokojne sa na nás môžete obrátiť a presvedčiť sa, prečo nám dôverujú stovky spokojných klientov. 

 

Súkromný detektív Bratislava, poskytujúci výhodné dokazovanie nevery, je vám k dispozícii. 

 

Kontaktovať nás môžete cez našu stránku alebo na email riesimeneveru@gmail.com

Detektívne služby Bratislava I Súkromný detektív Bratislava
 

Hodnotenie

Súkromný detektív Bratislava
Hodnotenie 4.98 z 5
Počet hlasov 82
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma