Technologické výdobytky do kuchyne

Technologické výdobytky do kuchyne

Spríjemnite si varenie a prípravu chutných pokrmov so skvelými pomocníkmi do kuchyne.

21.06.2018 | Hi Promotion s.r.o. | www.electronic-star.sk

Technologické výdobytky do kuchyne

Spríjemnite si varenie a prípravu chutných pokrmov so skvelými pomocníkmi do kuchyne. S jogurtovačom si pripravíte domáce jogurty podľa chuti a s ponorným varičom budú uvarené jedlá zdravé a plné vitamínov.

Pochutnajte si na domácom jogurte

Zbožňujete jogurty? Jogurt je skvelá potravina, ktorá vplýva na vaše telo a trávenie pozitívne. Priemyselné jogurty však často obsahujú viac cukru a nižší podiel ovocia, ako by nám bolo milé. Spolu s jogurtovačom však môžete jeho výrobu odkontrolovať.

Na výrobu jogurtu vám stačí mlieko, bakteriálne kultúry a ovocie. Na jogurtovači nastavíte dobu podľa požitých bakteriálnych kultúr a proces výroby sa môže začať. Jogurtovač obsahuje nádobky, ktoré sú primerane veľké pre jednu porciu. Po skončení procesu môžete jogurt okamžite konzumovať. Poháre sú navyše nepriepustné a môžete ich uzatvoriť špeciálnym uzáverom, vďaka ktorému s vami jogurt bude cestovať do práce, školy alebo na výlet s rodinou.

Varte zdravo

S ponorným varičom zachováte počas varenia v jedle vitamíny aj minerály. Skvelá pomôcka totiž varí špeciálnym spôsobom. Vodu zahreje dostatočne na to, aby sa jedlo uvarilo, ale zároveň zabráni rozpúšťaniu pre telo zdravých látok vo vode. Výsledné jedlo tak bude nielen chutné, ale aj zdravé.

Ponorný varič má vstavané obehové čerpadlo, ktoré udrží vodu v zadanej hodnote a to v rozmedzí od 50 do 95°C. Navyše, inteligentný mechanizmus automaticky varič vypína, čo zabráni vykypeniu aj pripáleniu jedla. Varič môžete ovládať pomerne jednoducho, a to pomocou LCD displeja.

 Zaobstarajte si do domácnosti čistič vzduchu

Udržte si v domácnosti čistý, svieži a zdravý vzduch. Zbavte sa prachu, nepríjemných pachov a peľu pomocou čističky vzduchu, ktorá vďaka viacvrstvovému filtračnému systému odstráni zo vzduchu viac ako 99% mikročastíc a nečistôt.

 

 

Hodnotenie

Technologické výdobytky do kuchyne
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma