Trendy šperky roku 2016

Trendy šperky roku 2016

Aké šperky sú ty naj v tohtoročnej sezone?

04.06.2016 | N.G.L. s.r.o. / Eppi | www.sperky-a-diamanty.sk

Módny návrhári sa predháňajú, kto príde s originálnejším nápadom, kto na mólo prinesie známejšie tváre, kto dokáže do reality priniesť tú najfantazívnejšiu myšlienku. Na tohtoročnú sezónu modelky predvádzali divoké štýlové kombinácie, kolekcie však spojoval ľahký návrat do 90. rokov 20. storočia a krehký romantický a bohémsky štýl. Neviete, čo si pod tým máte predstaviť? Zavrite oči, isto sa vám za chvíľu vynoria dlhé voľné kvetinové šaty ľahko vejúce okolo členkov, odhalené ramená a výrazné, tepané či jednoduché strieborné náušnice a šperky, najlepšie ozdobené modrými kameňmi.

 

Štrngajúce zápästia i členky

 

Túto sezónu by ste mala prekontrolovať šperkovnicu, či vám v nej náhodou nechýba dostatočné množstvo rozmanitých náramkov. Najlepšie urobíte, keď si ich na zápästie navlieknete čo najviac a ak budú skutočne rôznorodé. Neobmedzujte sa len na drahé kovy, ale skúste i kožu a textil. Pokiaľ doma alebo v obchode nájdete náramok na členok, rozhodne ho tam nenechávajte: stále tak mimoriadne populárne skrátené nohavice a ozdoba členku z vás urobia hviezdu, kdekoľvek sa ukážete.

 

Holý krk, alebo radšej náhrdelník?

 

Na záhradnú party k hravým letným šatám alebo malým čiernym sa hodia skôr perly, statement náhrdelník alebo retiazka s klasickým príveskom, ale na divoký večierok sa nebojte vyskúšať ozdobené obojky; na voľný čas k džínsom a pruhovaným tričkám sa hodia dlhé korále, tenké šnúrky s amuletmi, robustnými kameňmi, lapače snov zdobené pierkami, ale i krehké prívesky v tvare štvorlístkov, motýlikov alebo kvetín. Ak vám rozžiaria oči skôr abstraktné tvary a neobvyklé materiály, budete považovaná za módnu ikonu. Vrstvite, kombinujte, nebráňte svojej fantázii, pri výbere berte na zreteľ len príležitosť a miesto, kam sa práve chystáte.

 

Zlaté náušnice s tyrkysmi v bohémskom štýle
Jemný prívesok so štvorlístkom

Hodnotenie

Trendy šperky roku 2016
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma