Už sa nudíš v svojej práci? Skús niečo odvážnejšie

Už sa nudíš v svojej práci? Skús niečo odvážnejšie

Predstavíme ti niekoľko nevídaných zamestnaní

02.09.2019 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Už by si najradšej vymenil svoju momentálnu monotónnu prácu za niečo nové? Celý svet ti ponúka možnosti pre objavenie svojej práce snov. Preto sme si pripravili tento rebríček desiatich zvlášnych zamestnaní, ktoré by ti mohli ukázať, že nie každá práca sa stáva povinnosťou a nudou. 

 

10)Hodnotenie seriálov

Miluješ pozerať seriály a následne im skladáš kritiku? Tak potom by si mal popremýšľať aj nad touto voľbou zamestnania. Netflix ti posunie seriály, ktoré ešte neboli odvysielané a následne im budeš zaraďovať kategóriu, ohodnotíš ich a napíšeš popis.

 

9)Testovanie čokolády

Je pre teba jedenie čokolády niečo ako hobby? Tak si nechaj zaň zaplatiť. Ešte tento rok známa britská spoločnosť hľadala svojich testerov.

 

8)Kontrolovanie čipsov

Áno, čipsy potrebujú kontrolu. Ide o to, aby sa náhodou vo vreckách nevyskytovali kúsky v divných tvaroch, pripálené alebo proste, aby boli dostatočne chrumkavé.

 

7)Státie v rade

Ľudia nenávidia rady a čakanie. V tejto dobe je dokonca naozaj možné si zohnať niekoho, kto za vás tú celú radu vystojí.

 

6)Modeling

Modeling sám o sebe nie je nič zvláštne, ani nové. Ide o to, že pózovať nemusíte iba svojou proporčnou tvárou a postavou. Pokiaľ sa na to naozaj necítiš, môžeš vytiahnuť iné tromfy. To sú napríklad ruky alebo nohy.

 

5)Spanie

Ide vlastne o výskumy, do ktorých sa môžeš dobrovoľne prihlásiť. Skúmajú sa tak rôzne štádiá spánku, spánkové poruchy a i. No podstata je jasná, dostaneš zaplatené za spanie.

 

4)Testovanie jedla pre psov

Je to tak, aj táto pozícia existuje. Predsa naši miláčikovia nemôžu zjesť nič škodlivé a pokiaľ to nechutí nám, ako to môže chutiť im?

 

3)Odoberanie hadieho jedu

Nebojíš sa jedovatých hadov? Pretože toto zamestnanie sa nezaobíde bez rizika. Je to však práca, ktorá sa oplatí. Z hadieho jedu sa vyrábajú rôzne liečivé krémy alebo protijedy.

 

2)Vypožičaný priateľ

Síce u nás sa to ešte realizovať nedá, v Japonsku si naozaj môžeš objednať priateľa. Zatiaľ je to možné iba pre ženy, no dúfame, že aj páni sa majú na čo tešiť.

 

1)Testovanie deodorantov

No, dostali sme sa asi k najnechutnejšej časti rebríčka. Všetci vieme načo sa deodoranty používajú, na elimináciu zápachu v oblasti podpazušia. A presne toto je pointa tejto profesie. Musíte voňať podpazušia rad za radom a skúmať. Veľa šťastia

Hodnotenie

Už sa nudíš v svojej práci? Skús niečo odvážnejšie
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma