Výhody klasických, pevných akrylátových víriviek

Relax s bublinkami vo vírivke ako vo wellness centre si môžete užiť už aj u vás doma

11.05.2021 | MIP services | www.prenajomvirivky.sk

Už ste si užili kvalitnú hydromasáž v klasickej vírivke? Teraz mám na mysli pevnú, akrylátovú vírivku ako vo wellness centre alebo dobrom akvaparku, nie nafukovaciu vírivku. Ak áno potom nasledujúce riadky vám budú známe. Ak nie tak vás týmto článkom uvediem do úžasného sveta relaxu v teplej vode s masážnymi tryskami.

Hlavná úloha, pre ktorú boli vírívky skonštruované je váš relax v teplej vode vylepšený o masáž svalstva v rôznych partiách vášho tela.Bublinky zjemňujú účinok hydromasážnych trysiek.Prúd v tryskách je možné regulovať a usmerňovať intenzitu medzi jednotlivými sedadlami.

Posed v pevných vírivkách bol vyvinutý a zdokonaľovaný počas desiatok rokov. Prvé vírivky sa začali objavovať už v 40tych rokoch v USA.

Pevné vírivky majú aj rôzne množstvo doplnkov od náladového osvetlenia v rôznych farbách, cez vodopády, držiaky na nápoje až po audiozostavu s reproduktormi.

Vírivky sú vo svete známe ako spa, hot tub, jacuzzi.

Klasické, pevné vírivky ponúkajú neporovnateľne viac miesta, trysiek, možností a pohodlia bez strachu o rozpichnutie nafukovacej vírivky.

Stále nie ste rozhodnutí, či vírivka je to pravé pre vás? Alebo ju nepotrebujete celý rok? Tak si ju prenajmite a skúste aké to je ponoriť sa do bubliniek.

 

Hodnotenie

Výhody klasických, pevných akrylátových víriviek
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma