Vzorový dom MOTIV v Novej Dedinke

Vzorový dom MOTIV v Novej Dedinke

Solidis navrhol a dodal nábytok do vzorového domu MOTIV

02.10.2017 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Radi by sme Vás pozvali na obhliadku 4-izbového rodinného domu Motiv  v rámci projektu Lastovičky, v ktorom sme realizovali dodávku a montáž interiérového nábytku.

 

Rodinný dom má výborné dispozičné riešenie a v okolí domu je lesopark, jazero a rekreačná oddychová zóna s napojením na cyklotrasu pri rieke Čierna Voda. Lokalita projektu je situovaná v juho-západnej časti obce Nová Dedinka vo vzdialenosti 9km od Senca a 20km od centra Bratislavy.

 

Samotný predaj a obhliadky domu sú realizované zástupcom developera /tel. 0910 44 77 77/ spoločnosti Vestal Living s.r.o., ktorý sídli priamo v kancelárii vo vzorovom dome. 

 

Počas výstavby domu sme priebežne pripravovali promo video, ktoré bude rozprávať príbeh mladého manželského páru a ich hľadanie vhodného hniezdočka lásky na bývanie. Asi nebude prekvapením, že si nakoniec manželský pár vyberie práve kúpu domčeka „Motiv“ z projektu Lastovičky, v ktorom budú chcieť tráviť čas spolu s ich dcérkou a návrh samotného interiéru v rámci nábytku ponechá na spoločnosť Solidis!  Ale viac sa už dozviete o mladej rodinke priamo z promo videa, ktoré už onedlho spustíme.

 

Keďže promo video sa točilo na viac etáp, chcela by som poďakovať majiteľom kaviarne Café-Bar Susedia na Svätovavrineckej ul. v Bratislave, ktorí nám umožnili úvod videa natočiť priamo u nich. Rozhodli sme sa pre túto kaviareň preto, že tu panuje príjemná a kľudná atmosféra v spojitosti s milou obsluhou, výborným občerstvením, dobrou kávičkou a detským kútikom. Interiér kaviarne sme realizovali taktiež my v rámci nábytku, takže sme spojili príjemné s užitočným. Promo video by malo zazrieť  svetlo sveta začiatkom novembra 2017 a dúfame, že osloví širšie publikum ľudí. My sa už veľmi tešíme!

 

Nábytok v dome Motiv navrhovala, dodávala a montovala naša spoločnosť Solidis. Výnimočnou vlastnosťou tohto typu domu je umiestnenie kuchyne v otvorenom priestore s obývačkou a spálňa s veľkým praktickým šatníkom. Dom disponuje aj s veľkou technickou miestnosťou.

 

Spoločnosť RoomFactory nám pomohla s výberom doplnkov /lampy, vázy,  ozdobné vankúše, barové stoličky/, ktoré nám aj do vzorového domu zapožičala. Doplnky si môžete prísť pozrieť do vzorového domu, ako vyzerajú nie len na fotkách, ale i reálne.

 

V prípade, že Vás ponuka bývania oslovila, alebo služby našej spoločnosti Solidis, neváhajte a prídite ku nám na kávu do vzorového domu Motiv v Novej Dedinke a radi Vám ukážame kvalitu stavby domu, dispozíciu izieb, ako i kvalitu nábytku, ktorý dodávala naša spoločnosť.

 

www.solidis.sk

0905 847 098

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma