Za letným dobrodružstvom a zážitkami s vašimi deťmi

Za letným dobrodružstvom a zážitkami s vašimi deťmi

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie na Slovensku

11.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Chcete si počas dovolenky naozaj oddýchnuť a máte malých nezbedníkov? Našťastie, na Slovensku máme viacero ubytovacích zariadení, ktoré sa orientujú na baby-friendly ubytovanie a získali certifikát „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“. Koniec koncov, platí „keď sú spokojní  najmenší , spokojní sú aj ich rodičia“. Jednotlivé ubytovania sú oceňované určitým počtom hviezdičiek na stupnici priateľskosti Úniou materských centier, ktorá úroveň poskytovaných služieb aj  kontroluje.

 

Medzi takéto ubytovania patrí hotelová sieť SOREA. Na stupnici priateľskosti s dvoma hviezdičkami figuruje hneď niekoľko hotelov SOREA. Čo znamená, že majú dve hviezdičky? Hotely majú zabezpečený detský kútik, detské menu, detské stoličky i postieľky. Samozrejmosťou je ústretový personál a najmä nefajčiarske prostredie. Ubytovanie Demänovská DolinaHotel SOREA SNP sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier, kam určite každý rád zablúdi, Demänovská Dolina je ideálnym miestom na letné vychádzky a turistiku. Po prechádzke na čerstvom vzduchu je pre deti pripravená detská herňa a ihrisko. Pre veľkých relaxačné masáže.

 

Ubytovanie Tatranská LomnicaHotel SOREA Urán Vás ubytuje i s Vašim štvornohým miláčikom. Tatranská Lomnica je na turistiku i cykloturistiku ako stvorená. Po túre výborne padne Aroma masáž, bahenný zábal či klasické masáže. Detičky sa vyhradjú v detskom kútiku s množstvom hračiek, kde môžu objaviť nový rozmer svojej fantázie.

 

Ubytovanie Stará ĽubovňaHotel SOREA Ľubovňa disponuje ihriskom s preliezkami, trampolínou, detským kútikom a takisto usporadúva zábavný program. Veľkí zregenerujú pri klasických či špeciálnych masážach, ako je regeneračná, detoxikačná, antistresová a relaxačná.

 

V dvoch hoteloch SOREA sa stretnete s troma hviezdičkami na stupnici priateľskosti. To znamená, že sa drobce budú tešiť aj vonkajšiemu ihrisku a Vám pobyt zjednodušia rodinné zľavy, zapožičanie BabyPhone, prebaľovací pult a mnohé iné. Ubytovanie PiešťanyHotel SOREA Sĺňava Vás uvíta v pokojnom a tichom prostredí svetoznámeho kúpeľného mestečka. Rozmaznávať sa môžete nechať v morskom kúpeli, masážami lávovými kameňmi i voňavými zábalmi – levanduľový, čokoládový i medový. Drobce ocenia okrem iného rozprávkový detský kútik.

 

Detské menu, detský bazénik so šmýkačkou či hračkami do vody má pre najmenších pripravené ubytovanie Štrbské PlesoHotel SOREA TRIGAN. Vy neváhajte využiť smaragdovú a modrú saunu či ochladzovací bazénik a odpočívareň s lehátkami spojenú s počúvaním relaxačnej hudby.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku s deťmi na Slovensku!

 

Hodnotenie

Za letným dobrodružstvom a zážitkami s vašimi deťmi
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma