Zastavte nadmerné potenie !

Poruchy potenia sa dajú liečiť

20.07.2015 | ALIME, s.r.o.

Letné teploty určíte každého z Nás potešia, alebo bohužiaľ prinášajú zo sebou ďalšie  problémy, ktoré trápi takmer celu populáciu. Nepríjemný zápach a nadmerné potenie je sprievodným javom fyzickej námahy alebo letného počasia, ako môžeme odstrániť tieto problémy ?

Ponáhľate sa na schôdzu alebo do práce  a čakáte v preplnenej električke ? Váš parfum slabne a deodorant vyprchá, každý určíte z Nás raz zažil podobný problém. Ale existuje zaručená rada ako ostať svieži po celý deň.

 

Začnite už so sprchou ! Klasické sprchové gély síce odstránia zápach a nečistoty z vášho tela, ale neodstraňuje príčinu vzniku problému. Verte potí sa každý, ale niekto môže mať aj chronické poruchy potenia, pokiaľ patríte do tejto kategórie určíte odporúčame antibakteriálny  sprchový krém Perpsi guard, ktoré je vhodný pre všetky typy pokožky pretože nespôsobuje žiadnu alergickú reakciu,

 

S deodorantom nečakajte Dobre viete že osprchovať sa nestačí, čerstvý sa cítite len pár minúť  a potenie sa vracia znovu a znovu. Ihneď po sprche odporúčame aplikovať Váš deodorant, ale znovu musíme upozorniť že je potrebné liečiť príčiny potenia a nie len sa ich snažiť prebiť silnou vôňou deodorantu.  Perpsi guard maximum 5 vyvíjali lekári a farmakológii na základe dlhoročných skúsenosti, tento produkt priamo pôsobí na miesto vzniku problému  a odstraňuje okrem zápachu aj problém.

Mnohý Slovenský športovci odporúčajú produkty Perpsi guard, a vyhlásili že nadmerné potenie už po prvom mesiaci použitia začalo ustupovať. 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma